Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy rengeteg nőben benne van a nők iránti komoly vonzalom amikor ez nincs így?

Figyelt kérdés
Kezdve a lakóhelyemtől szerintem én vagyok itt az egyetlen biszex nő. De a legtöbb nőben nincs benne a hajlam, hogy beleszeressenek egy nőbe, vagy bármi komolyabb dolgot elképzeljenek vele. Sokszor olyan nőkben sem akik ilyen vagány csajok, és azt gondolnák róluk, hogy minimum bik. De a legtöbb ilyen kalandor, hármasozó bennük szerintem ez annyira nincs meg, mert az csak a szexről szól.
2018. júl. 29. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdező!

Talán megkérdezted a "legtöbb" nőt!?

Vagy szerinted a hajlam csak abban nyilvánul meg, ha valaki csak és kizárólag komoly kapcsolatot akar?

Rossz a felfogás. Elmondom neked, hogy nagyon sok nő van, aki nem szeretne nővel komoly kapcsolatot, sőt sokan titokban tartva "csalják" hosszú távon férfi párjait, úgy, hogy több éve együtt vannak.

A tudósok szerint a nők 90%-ban hajlam van, na de ők, mint tudósok sem mondhatnak, vagy állíthatnak olyat ami nem biztos 100%-ban. Érdeklődj, kérdezősködj, hátha sikerrel jársz :) Ha szeretnél , írj privatot.

2018. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kinsey-skálát töltettem ki névtelenül mert kell az egyetemen, sok nővel. Én 4-es vagyok rajta és meglepődtem hogy még a 3-ast is milyen kevesen érik el rajta. Ja de ezek a hármasozók, meg unatkozó háziasszonyok ilyen komolytalanok akik kb kínjukban nem tudnak mit csinálni, de komoly érzéseket nem táplálnak nők iránt. Én így gondolom, mert aki tényleg komolyan biszex, leszbikus az fiatal korától érzi ezt, nemcsak a lapos kapcsolatát akarja feldobni egy nővel.
2018. júl. 29. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is a kérdezőnek adok igazat. Lehet hogy vannak akik érzés nélkül szexelnek nőkkel, de akkor ehhez egy tárgy is elég lenne nekik, mert abban semmi érzés nincs.
2018. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező és utolsó!

Sehol nem olvasom a válaszomban, hogy érzelmek nélkül elkezd valaki szexelni ezzel és azzal.

Kicsit értelmezni kellett volna a választ, végig gondolni és aztán írni. Aztán, meg azokról szó sem volt, akik még maguk elől is "titkolják", de itt megkérdezik, hogy 'leszbikus vagyok, ha felizgulok egy nőtől' és hasonló kérdések. A tesztet pedig bármilyen formában unatkozó férfiak is kitolthetik stb stb.:) Én személyes tapasztalataimból írtam, nem pedig rossz szándékkal vagy unalomból. Több hozzáfűzni valóm nincs is.:)

2018. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tesztlapot személyesen töltettem ki nőkkel így férfiak nem tudtak odasettenkedni, hogy hamisítsanak az eredményen. Aki ilyen kérdést ír ki és őszintén válaszol a kérdésekre, annak megfelelően kihozza az eredményt. Mivel fiatal korától megvannak ezek az érzései, egy biszexnek is. Nem unalmában jut eszébe, esetleg azért mert a férjével nem jó a házassága hogy ő a nőkhöz is vonzódik. Másrészt te nem is vagy nő, csak egy pasi aki ezt izgalmasnak gondolja. Holott a biszexség sem erről szól mert ha egy biszex nő vonzódik egy másik nőhöz beleszeret,akkor nem azért csinálja hogy pasik perverz fantáziáját kielégítse, hanem szereti azt a nőt, és semmilyen formában nem akar férfivel lenni. Akikről te írsz laza erkölcsű, befolyásolható nők, de ők nem igazi inditatásból mennek bele a szexbe, hanem sokszor azért mert a pasijuk ezt szeretné. De amiket itt írtok néhányon abból lejön hogy nagyon nem bírjátok felfogni két nő szerelmét.
2018. júl. 29. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Poénos vagy, így a végén már látszik.:) Pontosan tükröz téged a mostani írásod is. Te eldöntötted a körülötted elő nőkről , hogy ki hova tartozik, milyen a szexuális beállítottsága, mint rólam, hogy férfi vagyok. De jó nekem, férfi létemre szültem egy gyönyörű kislányt. Bele betegedtél, hogy nem találsz partnert.:)))) Aztán lehet benned van a hiba ... Mérlegelni kell és erre is gondolni. Nem csak eldönteni valamit, ami szerinted úgy van, vagy úgy helyes ahogy te gondolod vagy akarod gondolni.
2018. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nehéz a felfogásod az egyértelmű. Nyilván nem pár nővel töltettem ki a tesztet, sőt ez a szakdogámban is benne lesz, tehát eléggé reprezentatív mintavétel volt. Van barátnőm több éve, sehol nem írtam hogy egyedülálló vagyok, boldog kapcsolatban élek. Akkor nyilván a felsorolt kategóriákból magadra ismertél, és ez bosszant annyira.
2018. júl. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!