Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják elég sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják elég sokan azt, hogy az óvszer használata egyenlő az életbiztosítással?

Figyelt kérdés

Pont az előbb volt itt egy kérdés, amiben azt írta egy nő?, hogy azzal cserélgetheti a pasikat gyakran.Bár nem találom már ezt a kérdést..

A gumi sem véd mindentől, ezt miért képtelenség megérteni?Vagy nem is akarják érteni?

Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre!



#gumi #szex #nemi betegség #gyakori partnercsere
2018. jan. 25. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
való igaz, egy fejlövéstől, baltás gyilkostól nem véd!
2018. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
A gumi is kiszakadhat még kezdő csikó koromban jártam így többször is , hogy kiszakadt és nem tudtam mitől azt akkor még nem tudtam, hogy van xxxl-es is a nagy vastag farkamra és amiatt szakadt , mindig ki, hogy nem megfelelő méretű volt és emiatt kiszakadt. Így többször eleinte sajnos olyan helyzetekbe kerültem idegen csajokkal, amibe nem szerettem volna, szerencsére én megúsztam fertőzés nélkül a dolgot, de járhattam volna a tudatlanságom miatt rosszabbul is.
2018. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Kulcsszavak olvasása is kellett volna.De asszem már így is sikerült megválaszolnod az utolsó kérdésemet.Te sem akarod érteni.

2018. jan. 25. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Te nem érted! A gumi épp erre (is) van!
2018. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te mire gondolsz, mi kellene még?
2018. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagYon bízom a gumiban!
2018. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Éppen nem a baltásgyilkosra, fejlövésre gondoltam.Kár, hogy ez nem elég egyértelmű.
2018. jan. 25. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
akkor mond már el, a témában mi az, amitől a gumi nem véd meg ?
2018. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Akkor te egész életedben nem fogsz szexelni,kérdező?Mert a gumi úgysem véd meg mindentől..?

Nem kell ám ahhoz millió emberrel lefeküdnöd,hogy mondjuk elkapd a tetűt(attól ugye nem véd a gumi,pl.,bár nem tudom,hogy mi az,amitől még nem véd meg),elég csak 1-2-vel,ha éppen "szerencsésen" beletrafálsz.


Szerinted mi a megoldás?

2018. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Akkor sorolom.

Nem véd meg bizonyos esetekben a hpv-től. Annyira agresszív lett, hogy a közös törölköző elég elkapni. Persze, hogy elkapod, ha a zacsi és a nagyajkak összeérnek, női nedvek kenődnek ide-oda.

Hasonló módon más is okozhat gondot.

Orális szexhez se sokan használják: szinte mindent el lehet kapni és tovább lehet adni így is.

És igen: laposterű ellen se véd, de ez már volt. ;)

Vicces, de gumival a nők jobban védve vannak a betegségektől, mint a férfiak.

2018. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!