Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak, tényleg általáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak, tényleg általában nem vonzó számotokra egy nőies kinézetű férfi?

Figyelt kérdés

(Ezt hetero lányként kérdezem, érdeklődésből)


Van egy kedvenc színészem, aki meleg, és azt mondja egy interjúban, hogy nem igazán népszerű a meleg férfiak körében, és azért nem talál párt, mert kimondottan nőies a kinézete (nem transz és nem drag, csak úgy alapból ránézésre először nőnek tűnik, az arca meg a testalkata miatt, és sokan nőnek is nézik - számomra érdekes módon, hetero nőként elképesztően vonzó és szexi, de ezt csak úgy mellékesen mondom)


2019. márc. 27. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a színész? :)
2019. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet általánosítani. Vannak olyan melegek akik kifejezetten a nőies pasikat keresik és olyanok is akiknek annyira nem vonzó az ilyen típusú férfi. (én pl az utóbbi kupacba tartozom.)
2019. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

A melegségen belül sokféle tábor van, homlokegyenest eltérő állásponttal.


Én pl. azért vagyok meleg, mert a női homokóraalkat nem tud felizgatni, csak a férfi test. Viszont pontosan ugyanúgy taszít a férfiasság (megjelenés, szőr-, haj-, ruhaviselet, markáns arcvonások, kisugárzás, viselkedés...), mint bármelyik heterót. Ezért nálam kizárólag a férfiatlan, androgün, lányos jelzőkkel illetett fiúk jönnek szóba. Érzelmileg meg pláne csak "lányba" tudok szerelmes lenni.


Na szóval van ilyen is, de nem vagyok többségben az elgondolásommal, figyeld csak meg, mennyire le fognak majd pontozni... Igen, vannak itt bőven, akiknek a lányos szótól is már undoruk van, és legszívesebben száműznék a kifejezést is a meleg világból, ahol csak a férfiasságnak lenne helye. A vicc az, hogy a passzív tündérbogarak is jönnek majd automat zsigerből lepontozni mindent, ahol a "nőies" és a "férfi" kifejezés egy mondatba kerül, csak azt tudnám, akkor ők maguk ki a bánatnak fognak kelleni, ha a magamfajtát is mind árokba rúgnák...

2019. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
#3 hat en meleg vagyok de nekem ferfi kell es nem nő.. ferfiba tudok szerelmees lenni
2019. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznos volt!


(Amúgy Jaye Davidsonra gondoltam: [link] vagy [link]

de már nem így néz ki, teljesen átment maszkulinba így idősebb korára).


Amúgy szerintem nagyon vonzó, ha egy embernek androgün vonásai vannak, de nem tudom, miért.

2019. márc. 27. 22:03
 6/6 A kérdező kommentje:
És pl. Antonio Garzáról mi a véleményetek? Ő teljesen lánynak néz ki, nem transzvesztitának, hanem lánynak.
2019. márc. 27. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!