Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív pasik ti elvárjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik ti elvárjátok a passzívtól, hogy mindenben övé legyen a női szerep? Tehát mosson, főzzön, takarítson, vezesse a háztartást?

Figyelt kérdés
Ezen kívül éreztetitek vele, hogy ő az alárendelt a kapcsolatban, és az van amit ti akartok?
2019. márc. 30. 06:59
1 2
 1/12 DominikX ***** válasza:
89%

A kapcsolat nem erről szól, ez így rabszolgaság.

Bár, ha az aktív 16 órákat dolgozik, akkor persze igen, de egy 12-12 órá műszak után biztosan nem vinném a nyakamon az egész háztartást, nem örültem meg.

22/F/P

2019. márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Abszolúte nem.


Azért, mert passzív attól még nem kell cselédnek / rabszolgának lennie.

Munkamegosztás.


Pl.: Felmosni nem szeretek de porszívózni igen.

2019. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez a női szerep? Hol vagyunk? A 19. században?
2019. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyaltalan nem. Attol, hogy passziv, attol o meg pasi. Abszolut "egyenranguak" vagyunk a kapcsolatban. En aktivkent pl. sokkal jobban fozok, mint o. Ez sztem nem ezen mulik.
2019. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Mar egy hetero kapcsolatban sem igy megy ez.
2019. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
Termeszetesen elvqrom
2019. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi maradiságot és hülyeséget egy kérdésbe tömöríteni... Ehhez szinte már tehetség kell.

1. Miért gondolod azt, hogy azért mert valaki passzív ő van a női szerepben? Sőt, ha két férfi van, akkor hogy van női szerep? Nem a nők a nők? A férfiak pedig a férfiak?

2. A nőnek az a dolga, hogy mosson, főzzön, takarítson, vezesse a háztartást, és hogy az állítólagos "férfi" éreztesse vele hogy a nő az alárendelt a kapcsolatban, meg hogy az van amit ő akar? Ember, te meg a múltból jöttél? 200 évet késett a gondolkodásod, az biztos.

3. És elvárni (!) hogy mindenben övé legyen a "női szerep"? Miért, azért mert valaki passzív, mindenhol máshol is nőiesnek kell lennie, meg az általad felvázolt "női szerepnek" kell megfelelnie?


Ez nem párkapcsolat, hanem rabszolgaság. Kívánom hogy ne találj magadnak egy passzívat se.


Annyi lemaradott, érthetetlen, bigott, egyszerűen hülye ember van manapság, hogy néha abban reménykedek hogy ez csak azért van így mert már titokban feltalálták az időutazást és embereket hoznak ide a múltból a jelenbe...

2019. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Te hol élsz, melyik évszázadban?
2019. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Passziv vagyok. És ha a pasimnak csak gondolat szintjén felmerülne ez akkor hamar gondolkodhatna azon is,hogy egyedül kit csicskaztat.

A háztartást együtt kell vinni,ő is ott lakik.

Egy kivétel van,ha lapátolj a haza a pénzt, napi 16órákat gürizik. Akkor nyilván én volnék a háziasszony aki főz,mos,takarít de azt is inkább magam után ha a másik folyton melózik.


A másik,az hogy engem dug az marhára nem azt jelenit,hogy bármiben alárendeltje volnék. Ez kb.:ugyan az aszitu min

2019. ápr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

9. Vagyok. Ugyan az a szitu mint az elején.

Ha ilyen alá-fölérendeltségi viszonyt szeretne akkor keressen hozzá mást. Velem ilyet ne játszon.

2019. ápr. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!