Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha láttok egy nagyon vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha láttok egy nagyon vékony fiút azt gondoljátok hogy biztos passzív?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha olyannak tűnik, hogy a fiúkat szereti, igen :P.
2019. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem azt gondolom hogy nem szereti a kolbászt
2019. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én értem, hogy egy cérnahangú gyerek lehet aktív és a 120 kilós favágó meg egy érzékeny nő, de hiába mondja a zsiráf, hogy ő belül egy rinocérosz, attól én még egy zsiráfot látok magam előtt, és a vizuális alapokra épülő szexuális fantáziám a "zsiráf" ingert fogja a tudatalattimba küldeni. Még azután is azt fogom gondolni, amit gondolok, miután az illető "kijavított". Különben is, aki tényleg férfinek gondolja magát, az eleve x éve már keményen gyúr valahol.
2019. márc. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Én vékony vagyok gyönyörű popsival és passzív is vagyok , de ez nem

Igazán azon múlik hogy v ki vékony vagy duci. Szerintem de a vélemények megoszlanak.

Ha egy pasi próbálkozik nálam tudja milyen vagyok, mire vagyok kapható, mintha éreznek hogy passzív vagyok. Vagy rám van írva, ha-ha-ha...😀

Nőiesen mozgok vagy teszek veszek a konyhában, látják rajtam hogy imádom a faszt és szeretem kapni. Ennyi.

Kezdődött így kapcsolatom hogy be próbálkoztak nálam , mert érezték hogy kapható vagyok erre :) és bejött.

2019. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel mondhatnánk azt is, hogy ha látsz egy férfias férfit akkor az biztos heteró. Hát francokat. Miért határozná meg a külső azt, hogy melyik szerep vonzó az illetőnek az ágyban?

És akkor mi van ha két fiatal vékony srác összejön? Akkor egymásra borulva pityeregnek, hogy akkor most mi lesz így hogy mindketten passzívak? Hát nem.

És mi van azokkal az aktívokkal akik fiatalon vékony fiúk voltak? Akkor ők korábban passzívok voltak csak "beértek", vagy mi? Nem hinném hogy így van.

2019. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vékony vagyok és tuti ezt gondolná mindenki. :D És mégse.
2019. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy az emberek az alapján ítélik el a másik embert hogy hogyan néz ki.. nem hittem volna hogy a kinézet szorosan összefügg a személyiséggel, de mégiscsak (tisztelet a kivételnek)
2019. márc. 31. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok és passzív, nemrég voltam egy nálam vékonyabb sráccal és nagyon jó volt vele
2019. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!