Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szerintetek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek ha egy férfinak átlagos, vagy átlagosnál kisebb pénisze van akkor ő nem annyira férfias a szemetekben?

Figyelt kérdés
És egy magas ember férfiasabb szerintetek?
2018. szept. 10. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A magas nyilván férfiasabb a csajoknak, de csak ha nem 1 szál bél. Legalábbis nekem elismerően mondták a csajok, hogy milyen szexi h ilyen magas vagyok.
2018. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Számomra nem a pénisz mérete teszi Férfivá a férfit

Hanem a jelleme a viselkedése a gesztusai

Lehetsz egy kis pénisszel is gavallér

De egy nagy pötsel is lehetsz egy utolsó tapló féreg!

2018. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másik kérdésedre a válasz

Nos nem mindegy hogy 150 centis pasi akar neked főnököt játszani vagy egy 175 centis

2018. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából már akkor meg van a benyomásom a férfiról amikor a gatyáját még le sem tolta. Szóval a farokméret sokat nem nyom a férfiasságán.

De a magasság sem. Volt hogy férfi 1 fejjel kisebb volt nálam, de férfiasnak tartottam. A fellépése, határozottsága azzá tette. Míg van hogy egy magas férfi ha úgy viselkedik mint egy kölyök akkor sem tudom férfiszámba venni.

Szóval viselkedés, kisugárzás kérdése.

2018. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel a meretet kesobb tudom meg, mint megismertem a férfit tuti nem.

Különben sem a pénisz teszi a férfit.

A nagy meg inkább csak jól néz ki, de normál hüvellyel fájdalmas.

2018. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
Hát ez butaság, már bocsi. Nem a pénisz méretétől függ, hogy valaki mennyire férfias, hanem a viselkedéséből.
2018. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Aki magas az igen lehet férfia akinek kicsi már kevésbé.
2018. szept. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!