Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy melegnek lenni egy divat? Miért lenne divat egy sokak által elítélt csoportba tartozni?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin, és a való életben is sokszor találkozni azzal a nézettel, hogy melegnek lenni egy divat. Kérdem én, miért lenne olyan jó és divatos egy olyan csoporthoz tartozni, amelyet sokan elítélnek, és szinte csak hátránnyal jár az ha valaki bele tartozik?

2019. ápr. 4. 22:58
 1/10 anonim válasza:
54%

Üdv,

Ha megnézed, akkor TikTokon, Youtubon, kb mindenhol akadni melegre! Magyarországon is nagyon, de nagyon sokan vannak, ezért gondolják mások, hogy divat ezt csinálni. Ha tényleg divatból csinálja valaki, akkor szerintem azt gondolja, hogy ez már tökre menő, mert hogy pl: BishBharbie, Szevermisii, stb. Akik kinyilványítják. A ,,nézők" azt képzelik hogy ez természetes, mert hogy a példaképjük (már ha az) is azt csinálja. Gondolom én! Semmi homofóbság, semmi semmi... Csak ez egy elmélet, gondolat...az én gondolatom! Remélem segítettem!

2019. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Én úgy gondolom, hogy ez a nézet akkor jelent meg amikor néhány éve valóban divat volt ez a metroszexuális vonal. Ők azok a heteró férfiak akik sokat törődnek a divattal, kozmetikumokkal, a külsejükkel. Őket jellemzően melegnek titulálták/gondolták pedig többségük heteroszexuális.

Ez a vonal mára lecsengett de a nézet, miszerint a homoszexualitás divat megmaradt.

A másik oka, hogy az elmúlt 10 évben a kis világunk szerencsésebb részein a homoszexualitás elfogadottsága jelentősen nőtt a korábbiakhoz képest. Emiatt egyre többen mernek előbújni. Ezt sokan azzal magyarázzák, hogy divat. Pedig hát nagyon nem az.

2019. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Mostanában a különcség/egyediség eléggé kezd népszerű lenni(szerencsére), de azt hiszik jó páran(pláne ebben a szép tájban élő gyökerek), hogy meleg = különc = divat = figyelemfelkeltés, és mivel fejlődik a vilég, ezért a lassabb országok nehezebben fogják fel ezt a jelenséget. Emiatt kell beszélni nyíltabban és felvilágosításként kell beszélni.
2019. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez a "divat melegnek lenni" a homofóbok egyik ütőkártyája. Képtelenek értelmesen végiggondolni, hogy ez hogyan lehetséges, mindenesetre ha valami divat, azt el lehet ítélni, ezért hangsúlyozzák ki.
2019. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Úgy gondolom “pózermelegnek”, “pózerbiszexnek” lenni igen is divat.

Rengeteg híres celebecske próbálja felturbózni azzal a megkapni látszó hírnevét, hogy váratlanul ‘coming outol’, és bejelenti, hogy ő is meleg.


Aki IGAZÁBÓL meleg, annak általában baromi nehéz felvállalni magát, és nyilatkozni az összes ismerősének erről a tulajdonságáról.

Aki LGBTQ, az nem egyik napról a másikra dönti el ezt a dolgot, hanem valójában - ha eleinte kis mértékben is -, de mindig is érezte titkon, hogy ő tényleg más valamiben.


Üdv: 20/L/bi

2019. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Hat aki divatbol kuki szop az meg is erdemli ha lefaccopózzák
2019. máj. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 everlight ***** válasza:
90%
Régebben a heterók leutánozták ,inkább kiparodizálták a melegek viselkedését,mert sok csajnak ez jött be.
2019. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy divat lenne seggbe rakatni magad, de maga az egész felhajtas körülőtte igen is divat...
2019. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat a melegség, senki nem tehet róla, ha meleg lesz, ez nem fejben dől el. Nagyon sok hírességről derül ki, hogy meleg. Manapság már mindenki sokkal elfogadóbb és egyre több a meleg pasi. Ráadásul egyre több biszex pasi is belátja, hogy a pasik jobban érdeklik, így azokkal képzelik el a kapcsolatukat. Nem egy olyan pasit ismerek, aki pl. biszex, csaja van, de titokban pasival is van, hacsak egy alkalmi erejéig is, de akkor is élvezi a pasival történő együttlétet.
2019. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...én egyre kevesebb embertől hallom ezt, de bele szoktam futni ilyen gondolatokba. Általában ahogy észrevettem főleg azok gondolják divatnak, akik nincsenek teljesen tisztában vele, hogy mi is az a melegség, hogy alakul is. A háttérben az áll, hogy egyre elfogadóbb a társadalom, egyre többen vállalják fel magukat így. Emiatt pár ember úgy gondolja, hogy csettintésre elkezdett megnőni a melegek száma, ami azt igazolja hogy ez biztos egy divat. Igazából nem. Ugye hivatalosan a lakosság 10% homoszexuális. Csupán ebből a 10%-ból egyre többen vállalják fel magukat. Így úgy tűnhet hogy arányaiban véve egyre többen vannak. Pontosabban a láthatóak vannak egyre többen. :)
2019. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!