Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket nem zavarnak a társada...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarnak a társadalom által kiosztott férfi női viselkedési minták illetve elvárt szerepek? Én egy fiú vagyok és engem rendkívül zavar hogy egy erős állatnak várnak el, akinek acélból van a szíve és sírni sem tud.25f/hetero/meleg barát

Figyelt kérdés
És akkor jön egy szerelő, aki hozzámvágja a kalapácsot és megmondja apámnak milyen egy szar vagyok meg hogy lehet ilyen egy férfi... nem is vagyok férfi hosz a focit sem szeretem.... persze a szerelőt apám kerítette mert nem volt más és nagyon gyorsan kellett mert ömlött a víz... de ez annyira beütöt :( most nekem miért kell eljátszanom valami szerepet? Nem vagyok meleg, de inkább barátkozom melegekkel, mert a melegek legalább nem várnak el tőlem ilyet.
2017. okt. 13. 20:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%

Édesapád ismerőse egy majom. Röviden.

Én sem tudok teljesen megfelelni a követelményeknek, de ez van. Egyébként is, ezeket a dolgokat úgy képzeld el, mintha valaki azt mondaná, hogy kell neked egy jármű.

Erre mindenki úgy asszociál, hogy biztos egy Ferrarit kellene vegyél, holott egy Škoda is megteszi, mert akinek te kellesz, az nem vár el tőled többet. Nem sírna, ha megkapná, de nem várja el.


A férfias viselkedést főleg nem az jelenti, hogy szereted-e a focit. Nekem is van olyan ismerősöm, aki magasról tesz a focira, de ha valaki beszólna neki emiatt, azt összecsomagolná.

2017. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és sírni tudni kell. Néha.
2017. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem teszel arra, hogy ki minek gondol téged? Mindenkinek magánügye, mit gondol rólad.

Tőlem azt várná el a társadalom, hogy reszelgessem a körmöm, járjak tűsarkúban, főzzek az emberemre, majd potyogtassak gyerekeket.

Ezzel szemben szeretem bekoszolni a kezem, imádok vezetni, gokartozni, motorozni, és súlyt emelek. Nem főzök senkire, csak magamra. Gyereket pedig még véletlenül sem akarok.

Én azért élek, hogy nekem jó legyen, nem azért, hogy megfeleljek valamilyen idióta elvárásának.

2017. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Első! igen aki sokat sír az depis, de én azért meséken is, főleg meséken ez a fura amúgy :D na szal meséken tudok sírni :D amúgy én nekem ha autó kéne akkor egy új fiat panda kéne az nagyon aranyos, vagy egy nissan mikra az is jó kis autócska. De jelenleg jó nekem a kis daewoo matizom. Am még régebbikből a polski fiat nagyon aranyos kisautó.


apunak ez ilyen látásból ismerőse volt, nem isgazi barát vagy ilyesmi. Jó pénzt el is kért érte, szóval alap hogy nem barát, habár hozzátette apunak hogy nem kérte volna el a teljes árat de velem volt a baja hogy nem segítettem neki, mert nem értek hozzá, nem csicskáztathatott... stb. am apu is kiakadt.

2017. okt. 13. 20:34
 5/30 A kérdező kommentje:
Négyes! Szeretnék gyerekeket és szeretek főzni is :)
2017. okt. 13. 20:35
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként nem illek bele.

Gépészmérnök vagyok és vasutbarát. Otthon mindent megszerelek, összerakok.

Nem vagyok érzelgős sem, sírni ritkán szoktam.

A szomszédunkban egy orvos házaspár lakik, se a nő se a férfi nem tud egy izzót se betekerni. Én vagy párom segítünk nekik a műszaki dolgokban, ők pedig ha szükséges adnak egy receptort. Egyébként is jóban vagyunk.

A párom is hasonló mint én, ő is mérnök de néha lehetne érzékenyebb is soha nem láttam még sírni. Édesapám akire felnéztem mindig is, számomra igazi férfi. Pedig nem szereti a focit és láttam már sírni is.


Számomra minden ember elfogadható, ezek a dolgok nem olyan fontosak amiket felsoroltál.

2017. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Az első vagyok.

Javítani szeretnék. A szerelő ismerőse apukádnak nem egy majom, hanem egy s-fej. Egy lelkileg gyenge ember, aki nem tudja elviselni, hogy ő maga is alkalmatlan a férfiszerepre, csak valószínűleg az édesapja jól elverte, ha sírni mert, aztán egy ideggörcs maradt.


Apád kire akadt ki? Rád, hogy nem segítettél, és emiatt többet kellett fizessen?


Vagy a csávóra, hogy volt pofája hozzád vágni a kalapácsot, plusz még be is jelenti, hogy többet is kér el?

Ha az előbbi, akkor gratulálok neki, ilyen az igazi mintaapa... (szarkazmus)

Ha utóbbi, akkor pedig pacsi, mert tényleg az a normális, ha egy apa a gyereke mellett kiáll.

2017. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
a szerelpre hogy ennyit elkért tőle és ilyenre hivatkozott, de azért megjegyezte hogy igazán összeszedhetném már magam :(
2017. okt. 13. 20:52
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

Helyes.

Az amúgy sose baj, ha szedsz magadra egy kis férfiasságot innen-onnan. Én se vagyok egy macsógyerek, aki elé nők a bugyijukat dobálják.

Bár hallva a sztorikat, hogy kivel hogy bánnak, meg látva a felhozatalt, azért kezdem azt érezni, hogy tényleg csak azért nincs így, mert alapvetően vagyok balf..ék.

Na de C'est la Vie, majd alakul ez is, mire betöltöm az 50-et, nem csak büdös leszek, mint a sajt, de értékes is, mert kiforrom magam. :D


Pardon az intermezzóért, én javaslom tényleg, hogy minden feminin tulajdonságod ellenére is egy picit azért dolgozz a személyiségeden. Nem fogod megbánni.

2017. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%
Mivel a kérdés a Homoszexualitás kategóriában van számomra fontos question: apádék tudják hogy meleg vagy?
2017. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!