Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is meleg Orbán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is meleg Orbán Gáspár?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor fia.

Nagyon melegnek néz ki. Egyszer volt is egy olyan cikk, ahol facebook-on írt Simicska Orbánnak:

"Simicska Ádám: „Ésszel a családdal Viktor! Teljes coming outot nyomjuk a pereputtyodról???”"

Szerint a coming out szóhasználat sem véletlen.



2019. ápr. 6. 10:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az említett cikk: [link]
2019. ápr. 6. 10:11
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem hogy meleg, de kíváncsi lennék a nagy vezér ezek után mit szólna hozzá.
2019. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Fhhhúúúú, hát nekem nagyon gyanús...

Főleg, hogy a Prekopa Donát is ott van körülötte folyamatosan a Felházban.

2019. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az, és sosem fogja megélni, nyilvánvaló okok miatt. Apucinak boldognak kell lennie, a látszatott fent kell tartani, ilyen ez, ők is tudják, hogy ez az ország nem elfogadó.
2019. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem, de a Donát elég gyanús. Azzal szívesen dugnék. A Gáspás viszont nagyon tehetségesen szónokol. Emelem a kalapom előtte. :) A Donát meg hát szexi fiú, és nem tudom benyelni a tisztasággyűrűt, stb. Bár szép a gondolat amit erről nyilatkozott de mindenki aki volt 14-18 éves tudja hogy a kanosság mindent felül írna...
2019. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
szerintem meleg, de elnyomja, mar csak azert is mert melyen vallasos kereszteny
2019. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom az-e de cuki meg a másik is a Donát :) Mondjuk annak van melegekről is videója ami szimpi volt.
2019. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ftf1983 ***** válasza:
95%
Erősen gyanús, hogy nem heteró :D
2019. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
O1G
2019. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Bárki látta már csajjal? Na persze, ez még nem jelentené hogy meleg. Viszont, mivel ilyen "prominens" fámilijáról van szó, ahol a konyzervátiv értékek, mint minélelőbb házasság és ezer kölyök, a menő, elég különös, hogy a csókának még egy csaja nem volt soha látható. Szóval szerintem meleg, amúgy annak néz ki. Nem lennék meglepve, mert több ismerősöm van, akik hipersikeres, amolyan O1G típusú faterok fiai, és saját bevallásuk szerint szerepet játszott a melegségük kialakulásában a zsarnok maszkulinitás. Simán el tudom képzelni róla is, amúgy nem tűnik olyannak mint a faterja, akaraterőre és erőszakosságra semmiképp.
2019. jún. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!