Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meddig működik általában egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működik általában egy szexhaverság?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel ismerkedtem és kb 2 naponta taliztam is. Azonban most eltűnt. Lehet megunt? Írtam is neki de el se olvasta. Amúgy lehet túlreagálom, de érdekel mik a tapasztalatok. Régi álmom valaki aki rendszeresen ráér de kb 1 hét max 2 után újra kezdenek vadásznni és eltűnnek mindenféle kifogással...

2019. ápr. 7. 10:45
 1/5 Beny30 ***** válasza:
89%
Ez attól is függ,milyen alapon találkoztatok,többször is.Megbeszéltétek előre,hogy szex és más semmi?Ha esetleg megunt,azt kellett volna,hogy tudassa veled is.
2019. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy? Merre laksz?
2019. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Vagy talált valaki mást.

Mikor majd az a másik megunja, akkor fog majd keresni téged, "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon.


Én is ilyenben vagyok, van hogy nem tud eljönni, vagy más dolga van, de azért ír viberen, vagy felhív, hogy nyugodtan tervezhetek más programot.

Szerintem úgy lenne fer az is, ha elmondaná mi a szitu.

Ha ennyire nem méltat, nem hogy nem dugnék vele, de még csak nem is találkoznék vele többet.

2019. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Lehet ő jóval többet akart, te meg nem. 20/f
2019. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Első alkalomig xD Nekem sose jött össze ez a szexhaverság, másodjára harmadjára már nem az igazi ugyanazzal. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2019. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!