Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Történetek avagy amit még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történetek avagy amit még a mai napig is bánsz, hogy nem történt meg?

Figyelt kérdés

Gondoltam felteszek egy ilyen kérdést, ahol megírhatjátok az olyan történeteiteket / szituációkat amik megtörténetek veled, és bánod, hogy nem lett belőle több (akár kapcsolat vagy szimplán csak szex).

Jó így kibeszélni egymás közt, és olvasgatni egymás izgalmas történeteit.

KORT IS ÍRJATOK LÉGYSZI!



2019. ápr. 7. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez engem is érdekelne
2019. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez ilyennek számít-e de...

A mai napig kicsit szomorú vagyok ha arra gondolok hogy a kamaszkori plátói szerelmeim egyikével sem sikerült össze jönnöm.


25

2019. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól kijöttem egy fiúval, de nem mertem neki megmondani, hogy tetszik, mert féltem, hogy barátok se maradunk. A legrosszabb, amit tehettem.. 18
2019. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt bantam meg hogy kep nelkul talalkoztam jo par sraccal
2019. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban összejöttem egy akkor felkapott színésszel,aki mindenáron Pestre akart csalogatni. Már bánom,hogy nem mentem bele.
2019. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Fiatalabb koromban volt egy srác, akiért nagyon oda voltam évekig. Ő nem táplált felém érzelmeket mint kiderült, csak le akart fektetni. Egyszer nála voltunk és egymásnak estünk, én azonnal megkérdeztem tőle, hogy lesz-e köztünk több is,vagy csak arra hajt, azt mondta hogy nem lesz,mert nem akar tőlem semmit, csak a testem. Ott hagytam azonnal, eljöttem tőle.


Utána elégedett voltam magammal, hogy ez igen, micsoda büszke vagyok magamra, hogy nemet mondtam. (Hát hurrá. Már tudom, hogy nem mindig éri meg "jónak lenni")


Most meg már úgy vagyok vele, hogy bánom, hogy nem feküdtem le vele.


25 N

2019. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha meg lefekudtel volna azt bánnád mert ugy erzed mintha kihasznált volna
2019. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát most, hogy ezt bánom-e én sem tudom. Volt egy srác akivel egy vonattal jártam és nagyon tetszett. Megismerkedtem vele, elkezdtek alakulni a dolgok, aztán egyszercsak hirtelen vége lett. Azóta is azon gondolkozok, hogy lehet hülyeség volt megismerni, mert vele voltam a legboldogabb, de nagyon-nagyon sok fájdalomtól megkíméltem volna magam, ha nem ismerem meg. Még mindig szeretem... 20/F
2019. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer egy sörözőben leültem egy idősebb úr mellé, nem volt már szabad asztal. mindenféléről beszélgettünk, majd egyszer csak miközben az italomat kortyoltam beszólt, "lesz@pnálak". Köpni nyelni nem tudtam, azt hittem rosszul hallok. Visszakérdeztem pedig tisztán értettem. Már nem ismételte meg. Még pár udvarias szót váltottunk majd leléptem. Azóta bánom, hogy kihagytam.
2019. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány, egy helyen dolgoztunk, benne volt egy nem már alig működő kapcsolatba, elmentünk randizni, tök jól elvoltunk, lent a metronál összeölelkeztünk, aztán ott volt az a "csókpillanat" amikor le kellett volna kapnom, de nem voltam biztos a dolgomban, meg úgy voltam vele, hogy úriember leszek, nem leszek nyomulós, úgyhogy két puszit adtam csak.

Aztán visszament a barátjához majd mondta hogy kicsit rosszul esett neki hogy nem csókoltam meg.

A mai napig bánom, jó csaj volt.


De volt még egy pár hasonló "magas labda" amit a bizonytalanságom miatt kihagytam, azokat is bánom.

26/F

2020. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!