Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orbán Viktornak mi a véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orbán Viktornak mi a véleménye a homoszexualitásról? Soha nem láttam ilyen témájú beszédet.

Figyelt kérdés
Mondjuk gondolom ellenzi, mivel semmi olyan intézkedést nem tesz, amitől nekunk jobb lenne, bár legalabb Mr. Gay Hungary már van

2019. ápr. 11. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Csokk van, meg sok gyerek legyen. Szerinted akkor mi a véleménye?
2019. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki családpolitikát folytat, még nem muszáj, hogy negatív véleménye legyen.
2019. ápr. 11. 19:09
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyrészt szerintem olyan intézkedések se nagyon vannak sehol, ami a heterok helyzetét segíti, csak mert heterok. Másrészt meg erős szélsőjobbos az öreg vitya innentől rád bízom a találgatást...
2019. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Szereti a kukit
2019. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Elég megnézni a bandája nyilatkozatait, pl Gajdics Ottóét.
2019. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem neki nincs már semmilyen ideológiája, csak hatalommániája. Jelenleg azzal éri el a legtöbbet, ha kommunikációjába rejtett homofóbiát rak, amit a társadalom jelentős része támogat, de jogilag nem bántja a melegeket.
2019. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én eddig nem lattam rejtett homofóbiát sehol 😟 lehet nem követem eléggé
2019. ápr. 11. 20:06
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Mielőtt valaki megvádolna vele, nem vagyok Fideszes, DE :D


Azt azért tudjuk, hogy Vityáék szigorították meg a diszkriminációra vonatkozó büntetéseket, nem is kicsit.

2019. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Talán csak nem harcol a fia identitása ellen (is)?!
2019. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Ő személyesen nem tesz negatív nyilatkozatot, különösen nem külföldön, vagy olyan médiában nem amit sokan olvasnak/néznek. De azok a "megmondó" "emberei" pl. "kis bzs" akik a médiában arra vannak, hogy a kormánypárt előnyét fenntartsák, az intézkedéseket alátámasszák. Ők bizony tesznek sokszor alaptalan és uszító kijelentéseket amik javarészt az ismert sztereotípiák ismételgetését, és azok megerősítését szolgálják !
2019. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!