Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pároknál el van döntve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pároknál el van döntve, hogy kinek mi a szerepe legtöbbször (aktív-passzív), vagy ezek folyamatosan váltakoznak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én olyat szeretnék, ahol úgy lenne, hogy épp amit szeretnénk és nincsenek hülye megbélyegzések. 20/f
2019. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A legtobbnek van egy preferenciaja es mar ismerkedes alatt megbeszelik, ki melyiket szereti jobban es eldontik mennyire passzolnak ossze.
2019. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kőbe vésve olyan szempontból, hogy amihez mindketten kedvet kapunk, azt megcsináljuk. De én alapvetően passzív vagyok, az is akarok maradni, így olyat fogok keresni, aki aktív és az is akar maradni.
2019. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem mindenkinél más..

Valakinél el van döntve valakinél meg váltakozik

2019. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem egy színdarab.
2019. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a felállás a legszimpatikusabb, hogy csináljuk azt amiben éppen akkor mindkettőnk örömét leli. Nem a szerepek a fontosak, hanem hogy együtt legyünk és együtt éljük meg.
2019. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ahány ház annyi szokás ;)
2019. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
(Bocsi, ha beleszólásnak veszitek) Én hetero vagyok, és a pasimmal is folyton váltakozik ki éppen a dominánsabb, hiába vagyok 150 centis alacsony lányka, én is le szoktam néha szorítani őt, de közben szeretek passzív is lenni. Az, hogy ki ingereli a másikat annak szerintem egy egészséges formája ha néha-néha felcserélődnek a szerepek, mert valamilyen szinten mindenkiben ott van az a bizonyos "domináns vadállat" (ha szabad így fogalmaznom,) aki néha dominálni szeretne a párja fölött. Minden esetre az ember mindkét szerepet igényli néha. A passzívat és az aktívat is.
2019. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár függö. Ahol egy aktív-passzív pár van ott igen előre elvan döntve. Mert egyértelmű,hogy ki mit szeret.

Viszont egy aktív/passzív-uni,vagy uni-uni párnál ez bizony változik.

Ott az egyik mondhatjuk,hogy bármit szeret a másik meg...ami ő épp.

2019. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!