Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit jelent az, hogy barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Ez a szexhaverság szinonimája? Igazából egy fix állandó embert jelent, akivel csak szex van, hogy ne kelljen mindig újat keresni? Néha találkoznak a felek, hogy gyors kielégüljenek és ennyi?

Van köze a barátsághoz is, vagy csak a szexről szól?



2019. ápr. 20. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexelnek a barátok.Ezt jelenti.
2019. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt hogy barátok vagytok, csak néha van szex vagy orál is.
2019. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De igazi barátság ez? Én sokszor találkozok azzal, hogy valaki barátságot keres extrákkal neten. De ezekből tényleg barátság lesz? Pl. találkoznak szexmentesen is (mozi, beülni valahova beszélgetni), rendesen tartják a kapcsolatot ha éppen nem szexelnek egymással?
2019. ápr. 20. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb igen, a lényege a szex.

Hogy ettől még barátság is? Talán valakinek az is, de nem az a lényeg.

2019. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy szexkapcsolat vagy szexbarátság, és van barátság extrákkal. Előbbinél inkább csak az alkalmi aktusok játsszák a főszerepet, utóbbi pedig egy rendes barátság, csak néha dugnak egyet.
2019. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkalnál előbb van a barátság és aztán elkezdenek dugni. Szexhaverokat szoktak úgy keresni.
2019. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal kb annyit jelent, hogy akkor fog csak hívni ha meg akar húzni. Legalábbis az esetek többségében erről van szó. Ha barátságra vágyna akkor barátot keresne aztán az extrák majd jönnek ha jönnek. Ha extrákat keres akkor szerintem többnyire csak a szexről van szó.
2019. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Van koze. Van egy baratom akit gyakran leszopok megis haverok vagyunk :)
2019. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

A nő azt hiszi hogy a férfi a barátja, és előbb utóbb szerelmes lesz bele. a férfi azt hiszi, istenem de hülye ez a csaj! Azt hiszi hogy bele vagyok zúgva, pedig csak egy ingyen QA nekem.

De lehet hogy csak nekem tűnik így! Ilyenem nem volt soha. De így tűnik.

F/60

2019. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Iyenben volt részem 4 hónapig, nagyon jó volt (40F-26N), most keresem a következő kedves hölgyet akit kényeztethetnék minden fronton. :)


40F

2019. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!