Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy az aktívak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az aktívak lenézik azokat a passzívakat, akik viszonylag sok pasival voltak már, de nem akarnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Én azokat nézem le, akik sorban fekszenek le a pasikkal, egyszerre többel is, de közben sír a szájuk, hogy őket nem szereti senki. Aki nem is akar komolyat, és ezt közli is, annak szíve joga.
2019. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én uni vagyok, és nem a passzívakat nézem le, hanem bárkit, aki a 10 ujján nem tudja megszámolni, hogy hány emberrel volt már. Nem bírom felfogni, mi a jó ebben.
2019. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kérdést úgy értem, hogy sok aktív nem akar párkapcsolatot, csak dugni, mégis lenézik azokat a passzívokat, akik sok sráccal voltak már. Akkor a passzívoknak ne legyen szexuális élete, mert az aktív felek nem akarnak hosszútávú kapcsolatot, de ha sok sráccal van a passzív, akkor az is baj.

Persze vannak kivételek.

2019. ápr. 28. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, mint a 2. Én egy kezemen meg tudom számolni az eddigieket, nem gondoltam, hogy a melegek/bik között vannak még ilyenek. Sajnos sokuknak az az alap, hogy kb 40-60 között, vagy 100 felett. Annak nyilván nincs joga lenézni senkit, aki ugyanolyan sok pasival volt tök mindegy, hogy aktív vagy passzív. CSak szexre nem keresek, de engem is taszít, ha valaki nagyon sok pasival volt. Ráadásul sokan hazudnak is erről, mert tényleg r-bancosan hangzik, hogy valaki 50 pasival is volt már. Nekem kiábrándító. De mondjuk aki csak szexre keres, nem hiszem, hogy ez olyan nagy akadály lenne.
2020. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!