Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az durva fétis,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az durva fétis, ha arra vágyom, hogy legyen egy gyógytornászom, aki a torna után hajlandó kielégíteni?

Figyelt kérdés
24 éves mozgáskorlátozott vagyok.

2019. ápr. 28. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
En masszor lennek aki a vegen szopik ha kell
2019. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem pont a gyógytornászra vágysz hanem egy tartós szexpartnerre.
2019. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
16,17 éves full passzív fiúk, akik szeretik a durva dolgokat, azok írjanak! 16/f
2019. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Felnőtt rehabilitációban dolgoztam, mozgásterapeutaként.

Azért mondtam fel, mert volt olyan súlyos mozgáskorlátozott aki egyértelműen szexuális jelleggel közeledett felém.



A legtöbb mozgássérült azért szeret bele a környezetében dolgozókba, mert ők azok a nők, akikkel rendszeresen kontaktusba lépnek.


Úgyhogy most leszögezem:

Attól, hogy egy nő empatikus, vagy kedves veled, nem akar lefeküdni veled.

Attól, hogy ez a munkája, nem ez a fétise.

2019. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha ennyire okos vagy nézd a kategóriát.


A kérdésedre válaszolva szerintem a helyzetedhez képest normális és érthető. Ha gyógytornászok között nem is találsz ilyet lehet vannak srácok akik eljátszanák hogy tornáztatnak is. :D

2019. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy az utolsó előtti rossz kategóriába írt, de ettől függetlenül egyetértek vele.

A Kérdezőnek nem gyógytornász fétise van, hanem szeretne egy tartós szexpartnert.

Az emberek felszínesek, nagy valószínűséggel egy ilyen emberhez nem közelednek, egy ápoló aki meg napi szinten kntaktban van vele, segít neki, gyakran jár hozzá, és kedves is, lehet hogy másképp fogja érezni ezt a törődést és többet gondol, mint ami.

2019. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne fétis?

Keress egy olyan gyógytornászt, aki a végén "happy finissel" köszön el Tőled és kész.

2019. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, de hol találok ilyet?
2019. júl. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!