Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lemondott a homofób politikus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondott a homofób politikus, miután rajtakapták egy férfival. Mit szóltok hozzá? Szerintetek sok homofób van, aki meleg?

Figyelt kérdés

Egy Ohio állambeli törvényhozó, aki szenvedélyesen hangoztatta a keresztény hitét és az LMBT-ellenes nézeteit, lemondott azután, hogy az irodájában rajtakapták, amint egy férfival szexel.

A politikust az irodájában rajtakapták, amint egy férfival szexel



Wes Goodman-t tavaly választották meg, de már korábban is dolgozott melegellenes kampányokban


Wes Goodman amerikai republikánus szenátor, a "hagyományos családi értékek" lelkes védelmezője és boldog házasságban él (élt?) feleségével, aki ráadásul az abortuszellenes kampányok egyik ékesszólója is. Goodman szerint a férfi és nő közötti házasság a "természetes házasság".


"Az egészséges, élénk, virágzó, érték orientált családok Ohio büszke történetének forrása és a jövőbeli nagyszerűségének kulcsa" - volt olvasható a képviselő weboldalán, amely a botrány után elérhetetlenné vált.


Nincs annyi ujjam, ahány ilyen és ehhez hasonló eset van a világon, hogy a melegjogok ellenzőinek egy harcosáról kiderül, hogy ő maga sem veti meg a szexet egy azonos nemű partnerrel. Csak ki ne derüljön!



2019. ápr. 30. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
A Soros ellenes kampányt is egy zsido találta ki, nincs ebben semmi meglepő. A politika, egyenlő képmutatás.
2019. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi meglepő nincs ebben, rengeteg homofób ember valójában meleg/biszex. Ez egyfajta betegség, kiséggségérzet az ő esetükben.
2019. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
kisebbség*
2019. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk azt mondják: "Mindenki arra a fogára teszi a nyelvét, amelyik legjobban fáj."


A hangos homofóbok többsége látens meleg.

2019. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Mi a célod ezzel? Hogy ne merje senki kinyilvánítani a homofób nézeteit? Cenzúrázzad saját magadat, ha jól esik, de ne a közösségi tereket.
2019. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5# ha az egész történetből azt sikerült leszűrni, hogy ez is egy kísérlet arra, hogy a Te istenadta jogodat cenzúrázzák a homofób nézeteid terjesztésében akkor nem a homofóbiáddal van a legnagyobb baj.


Senki sem akarja cenzúrázni a jogaidat de hadd kérjük már mi is, hogy Te is légy oly kedves és ne akard cenzúrázni mások jogait. Sem az élethez, sem a párválasztáshoz, sem egy átkozott kérdés kiírásához. Megoldható?

2019. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
#6 Hogyan jön ide a jog? Azt kértem, hogy ne legyen megszégyenítve, aki viszolyog a b-uziságtól. Nem ez volt a kérdés célja, pl ezzel: "Nincs annyi ujjam, ahány ilyen és ehhez hasonló eset van a világon, hogy a melegjogok ellenzőinek egy harcosáról kiderül, hogy ő maga sem veti meg a szexet egy azonos nemű partnerrel. Csak ki ne derüljön"?
2019. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Annyira vicc ez a szócsata is,legyen az,csak hagyjon békén,ameddig tartja a távot,addig nem fogom őt bántani.
2019. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7, Hogy jön ide a jog? Hát pont TE hoztad ide azzal, hogy felszólítottad a kérdezőt, hogy ne kívánja a TE szólásszabadsághoz való jogod korlátozni a kérdésével, mondván "Cenzúrázzad saját magadat, ha jól esik, de ne a közösségi tereket."


Hozzáteszem a közösségi terek nem csak a tiétek és ha te hangot adhatsz benne a kirekesztő gondolataidnak akkor nem kellene hisztizni amikor más is (szerinted legalábbis) ugyan ezt teszi csak a te rovásodra.


És ár a feltevésed is sántít. Azt mondod, hogy egy homofób azért nem fogja a kérdés hatására elmondani a véleményét mert akkor ettől melegnek fogják hinni. Hát képzeld engem már hívtak homofóbnak meleg létemre mert nem értettem egyet egy illetővel mégsem vettem magamra mert tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok az így lepereg rólam a vád. Szerintem a homofóbokat sem kell ettől félteni.


Te azt kéred, hogy "ne legyen megszégyenítve, aki viszolyog a b-uziságtól." Ennek ellenére egy közösségi térben (amit elviekben védesz), méghozzá annak egy melegeknek szóló részében akarsz kiállni azok mellett akik kifejezetten keresik az alkalmat, hogy megszégyenítsék a melegeket. Ez teljesen olyan mint ha én bemennék egy templomba és fennhangon követelném, hogy az ateista nézeteket legyenek már szívesek ne becsméreljék ezzel megszégyenítve az ateistákat. Vagy ha melegként bemennék egy mecsetbe és kikérném magamnak, hogy elítélik az életmódom. Szerinted mi történne? Adott országokban jó eséllyel börtönben vagy akasztófa alatt találnám magam. Szerinted ez nem megalázó?

Ha valóban viszolyogsz a homoszexualitástól akkor mi a jó fenét keresel ebben a kategóriában? Én a pókoktól viszolygok ezért kerülöm őket ahogy tudom. Nem keresem a lehetőséget a találkozásra, hogy elmondhassam, hogy mennyire gyűlölöm a 8 lábukat meg az indokolatlanul sok szemüket.

2019. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagyok itt, mert hiszek a párbeszédben és abban, hogy a méltóság kijár azoknak is, akiknek egy része melegeket szégyenít meg. A sérelem elszenvedése pedig nem legitimálja a bosszút.
2019. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!