Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezzel most mihez kezdjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, mi a valódi szexuális identitásom. Mindig is heterónak vallottam magam, de félek, tévedtem. Egyre inkább érdekelnek a fiúk, de nem merem felvállalni, pláne úgy, hogy konkrét gondolataim is vannak a saját nememmel, sőt, még egy élményszerűségem is volt már. Szerintetek fogadjam el a másságom, vagy reménykedjek, hogy csak átmeneti?
2019. máj. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Fogadd el.Ez a mai világban elfogadott dolog,nem szégyen.
2019. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Ne fogadd el. Sosem lesztek elfogadottak.
2019. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Elfogadni max alamizsnát lehet, vagy amit felajánlanak. Ez adottság. Ugyanúgy ahogy ha atombombát dobnak rád, nem számít elfogadod-e, az odaesik rád attól még.
2019. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mai vilagba elfogadott... hat ezt nem mondanam
2019. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezzel küszködök
2019. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz élményszerűség alatt? Ha szabad tudni. (Jöhet privátban is ha nem akarod kiírni).


Szerintem fogadd el, felesleges abban reménykedni, hogy átmeneti. Hány éves vagy?


Magadnak tök felesleges hazudni, csak saját magadnak csinálsz gondot. Gondolataid is vannak, és? Ha elfogadod magad, nem fognak zavarni a gondolatok, ha nem, akkor mindig ezen fogsz agyalni teljesen feleslegesen. Ha elfogadtad magad, utána majd eldöntöd, hogy kivel akarod ezt megosztani és kivel nem.

2019. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!