Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a barátomba....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba. Ezek alapján mennyi az esély, hogy ő is meleg? Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Ő is 15, és fiú. Nem tudja rólam, hogy a fiúkhoz vonzódom. Sose közeledtem hozzá, mert semmi jele sem volt, hogy ő is. Régi vágyam, hogy megnézhessem őt meztelenül, de nagyon szégyenlős. Eddig csak alsónadrágban láttuk egymást, pedig kiskorunk óta barátkozunk.


Pár napja nálunk voltunk és nagyon szenvedtünk a hőségtől. Megkérdeztem, volna-e kedve fürdeni az udvaron lévő gumimedencénkben. Mondta, hogy jó ötlet, hazamegy a fürdőnadrágjáért. Máskor is így volt, mert közel lakik. Hirtelen ötletként (bár esélytelennek hittem) azt javasoltam, hogy inkább én se veszek fel fürdőgatyát, fürödjünk anélkül. Már az is csoda volt, hogy nem zárkózott el azonnal. Húzódozott, mi lesz ha meglátnak. Győzködtem, hogy csak kettesben vagyunk. Mutattam, hogy az udvarba sem lehet belátni. Vonakodott, nem lesz-e túl cikis. Kérdeztem, miért lenne az? Azt felelte, mert mindketten fiúk vagyunk. Utólag már gyanús, hogy ez puhatolózás volt, de szerencsére azt válaszoltam, hogy szerintem teljesen normális, ha két jó barát meztelenül fürdik. Végül sikerült rábeszélnem és levetkőztünk.

Persze nem történt semmi, csak titkos pillantásokkal méregettük egymást. Eszméletlenül tetszett. Észrevettem, hogy ő is sokat bámul. Akkor azt hittem csak kíváncsiságból, de utólag már ez is lehet több. Úgy fél óra múlva (mikor éreztem, hogy nem bírnám felizgulás nélkül) felöltöztünk. Azt mondta, tényleg nem volt cikis, és ő is jól érezte magát. Rávágtam, hogy fürödjünk így máskor is, de csak köntörfalazott, hogy „lehet róla szó, de még meggondolja”.


Ehhez képest tegnapelőtt mielőtt átjött volna, rám írt, hogy hozzon-e fürdőgatyát, mert nem akar feleslegesen cipekedni. Mintha a fürdőnaci akkora súly lenne. Visszaírtam, hogy eszébe se jusson, mert megint kettesben leszünk, és szerintem jobb volt anélkül. Azt válaszolta, hogy ő is ebben bízott, mert úgy neki is jobb tetszett. Vicces párbeszéd volt, de ekkor fogott el a gyanú. Méghozzá nagyon. Lényegileg azt írta, szeretné ha meztelenül fürdenénk, csak nem ezekkel a szavakkal. Tépelődtem, vajon őt is izgatja ez? Lehet ő is meleg?

Amikor átjött először számítózni kezdtünk. Egy idő után teljesen magától szólt, hogy fürödhetnénk, mert melege van. Kérdeztem, van-e nála fürdőnadrág. Vigyorgott, hogy nincs, mert én így kértem. Javasoltam, vigyünk ki plédet, kaját meg szórakozni valót és akkor a fürdések között sem kell bejönnünk a házba (ahol a ruháink lesznek). Simán beleegyezett holott ez hosszú meztelenkedést jelentett.


Felváltva fürödtünk, napoztunk, játszottunk. Lopva (folyvást) a lába közét bámultam és úgy vettem észre, hogy ő is ezt tette velem. Ahányszor megéreztem, hogy felizgulok, még az első moccanáskor hasra fordultam a pléden, mintha a hátamat süttetném. Egyszer sem láthatta, hogy feláll, de azt nem tudom, vajon sejti-e? Ő is sokszor hasra feküdt (vagy kényszerült). Csak gyanakszom, de nem lehetek biztos benne, mert ha így volt, mindig időben hasra vágta magát. Néhányszor egyszerre feküdtünk hason egymás mellett. Úgy 3-4 órát meztelenkedtünk. Utána mikor megkérdeztem, van-e kedve máskor is, egyértelmű igent mondott.


Ennyi történt. Én meg itt vagyok kétségek közt. Mitől múlt el sok évi szégyenlősség? Hogy értsem a megjegyzéseit? Ez a meztelenkedés belefér-e a jó barátságba, vagy többet jelent? Vajon azért feküdt gyakran hasra, mert ő is felizgult? Hogy tudnám kipuhatolni, melyik nemhez vonzódik? A barátságot nem akarom kockáztatni. Nagyon kellemetlen lenne mindkettőnknek, ha szerelmet vallok, miközben ő nem meleg. Arra is rájöttem, hogyha meleg, akkor ő ugyanúgy félhet bevallani nekem. Mit mondjak, vagy mit tegyek, hogy kiprovokáljak valami egyértelműt?? Közeledjek, vagy ne?? Ha igen, hogyan?? Nagyon fontos!!!



2017. júl. 1. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér vagy kicsit próbálj meg mélyebben belemenni ezekbe a játékokba.. :D
2017. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hirtelen annyi jutott eszembe, hogy mondjuk a Pride hét kapcsán hozd fel a témát, mit gondol róla, a lényeg, hogy beszélgessetek erröl. Egyébként te szerencsés vagy. Én is voltam már szerelmes ismerösömbe, de minimális közeledés után rögtön kaptam a "ne b*zulj" jellegü válaszokat, szóval inkább hagytam...



De rád visszatérve, szerintsm tök jó, hogy egyre nyitottabb lesz, a melegségröl a leírtak alapján nincs rossz véleménnyel.


Tudom, hogy egyszerüen hangzik, és azt is, hogy nehéz, de lehet, hogyha coming out-olnál, az segítene. Bár sajnos benne van a pakliban az is, hogy nem meleg, és akkor a remény se marad...


Ha segíteni nem is tudtam, tudd, hogy szurkolok nektek/neked! Hajrá! :)


15/F

2017. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Engedd hogy felalljon a farkad hadd lássa.
2017. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Csak meleg fiúk válasza érdekel?

Én azt mondom, hogy amennyiben nem hirtelen szeretnéd letámadni az érzéseiddel, kezdd el keresni a testi közelségét szép fokozatosan, apró érintésekkel, aztán ölelésekkel, próbálj meg sokat lelkizni vele. Ha idősebbek lennétek 2-3 évvel, javasolnám azt is, hogy üljetek le kettesben iszogatni, és miután kellően becsiccsentett mindkettőtök, be lehetne próbálkozni pl. egy csókkal.

Az sem hülyeség, hogy kipuhatolhatnád a homoszexualitásról való véleményét. Persze ha nincs baja a melegekkel, az még nem jelenti, hogy ő is az, csupán abból a szempontból jó hír, hogy valószínűleg nem fog rosszul reagálni a coming out-odra.

A kérdésben leírtak elég kétértelműek, semmi garancia arra, hogy az érdeklődésedet viszonozni tudja, viszont ha nem kezdesz el közeledni felé, félő, hogy sosem tudod meg. Úgyis leállít majd, ha úgy érzi, neki ez nem pálya.

2017. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

De tündérek vagytok :)

Mennék hozzátok fürdeni :)

2017. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lépést tettél előre, szép munka volt. A reakcióiból eléggé úgy jön le, hogy tetszik neki ez a dolog, szóval én csak azt tudom javasolni, hogy a következő alkalommal ha úgy érzed fel fog állni, ne fordulj hasra hanem hagyd, hogy felálljon és várd meg a reakcióját. Ha szóvá teszi, mondhatod neki, hogy hát a hormonok, meg hát egy kicsit izgalmas ez az egész neked, hogy így meztelenkedtek. Ebben még nincs semmi, viszont az egész felállásra adott reakciójából sokat leszűrhetsz. Ha véletlen incselkedni kezd a témában, akkor meg menj bele a játékba, de fordítva te is csinálhatod, hogy hátha ő is belemegy. Szurkolok, majd mesélj, hogy alakult a következő alkalom! :D
2017. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szia.

Hadd lássa hogy feláll hátha ő is beizgul tőlle...

Lehet hogy ő fogja rád-vetni magát!

Egyébként szimpi vagy! Szívesen megismernélek!

2017. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Szép a történeted, és már jóideje, a nyáron írtad, így most, hogy előkeveredett, kíváncsi lettem, mi történt azóta köztetek.

Kérlek írd meg nekünk!

Még, ha nem is "győztél", akkor is jó olvasni az írásodat! De remélem összejött minden, úgy ahogy tervezted!

2017. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kaname90 ***** válasza:
100%
Na mi lett? Kiváncsi vagyok legyszi privatban vagy itt ird le minlett végül
2021. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!