Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csajként szoktam sétálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajként szoktam sétálni a ligetben, női rucikban, parókában, cd-ként. Ez elítélendő?

Figyelt kérdés

Ilyenkor átszellemülök teljesen nővé,tűsarkúban,női rucikban sétálok kint. Aki tudja hol látható ez és még pár hasonló női rucis hol szokott lenni, azok tudják miről van szó.

De,leszögezem, nem vagyok pénzes,a félreértések elkerülése végett.

Igen, szexelni is elmegyek pasikkal ott,de nem csak az a célom ott,hogy dugjanak,meg orálozom, hanem nőként lássanak és így közeledjenek a hapik.



#homoszexualitás #transzvestita
2019. máj. 12. 20:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

9@. Kösz a megértő szavakat!


Engem speciel egy férfi meztelen test nem is izgat, meg egyáltalán a férfi nem sem. Viszont az már annál inkább,hogy mások is látják,hogy női ruciban vagyok és szexelek is.

Na ilyenkor már élvezet nekem a szop@s, meg a dugatás.


Valahogy kicsit "felsőbbrendűnek" érzem magam,mondom ezt minden nagyképűség nélkül. A sima melegektől különbözöm és azt vettem észre, hogy a travik majdnem mindenkinek bejönnek.

2019. máj. 16. 20:23
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem elítélendő, de engem nagyon taszít.
2019. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12@. Azért taszít téged szerintem, mert nem láttál még élőben jó transzit és nem is szexeltél még ilyennel.


Sok meleg van, aki még teljesen nem is meleg, csak például nem talál kellő nőt magának különböző okok miatt. Lehet a hapi, mondjuk 120kg vagy előnytelen külsejű,önbizalomhiányos hetero,pénztelen,vidéki vagy idősebb, nyugdíjas...stb.

Akik még nem álltak át a másik oldalra. Na, ezeknek a travik nagyon bejönnek. Elképzelik, hogy nővel szexelnek és így már jó nekik a szex. Még lehet, hogy jobb is, mint nővel nekik...


Úgyhogy itt a traviknál az számít, minél vékonyabb, minél nőiesebb valaki, kellő szexi rucikban, sminkelve és úgy mozogva...nem sok férfi utasítaná vissza őket.

2019. máj. 17. 10:57
 14/29 anonim ***** válasza:
96%

Jah, ezt hívják úgy, hogy autoginefília; olyan férfi, aki felizgul arra, ha nőnek nézik.

Lehetsz feminin, és lehet ez a fétised, de jó lenne, ha a szexet otthonra hagynád. Még ha esténként nincsenek is gyerekek a parkban, személy szerint én sem, meg sok más ember sem szívesen találná szembe magát azzal, ahogy emberek egymást orálozzák egy közterületen. Vágom, hogy izgi, meg minden, de vannak dolgok, amiket jobb annyiban hagyni.

Plusz ha megkérhetlek, a női nemet hagyd ki ebből, ha lehet. Attól nem leszel nő, hogy tűsarkúban szopsz le vadidegen férfiakat, és nem túl ízléses erre a fajta viselkedésre csak így odaköpni, hogy ettől érzed "nőnek magad".

2019. máj. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Főként éjszakánként megyek ki. Akkor már nem mondhatjátok, hogy gyerekek is vannak kint. Ez tényleg izgi,hogy tűsarkúban,parókában,szoknyában pl. a padoknál kelletem magam.

..és általában van is jelentkező szexre,de ennek ellenére még sok bátortalan hapi is van, aki néz, látom akarná is,de nem mer odajönni.


Persze sokan odajönnek,itt ilyenkor az elején tisztázni szoktuk,hogy nem vagyok fizetős. Beljebb léünk a bokrokhoz és már térdelek is...utána behajolok...

2019. máj. 31. 18:39
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég volt elképzelnem. De én bizti nem tudnék veled mit kezdeni. Nekem ez sok így, és veszélyes is. De a te dolgod, ha így érzed jól és kielegitve magadat.
2019. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
37%
Fúj.. Ott dugsz ahova más esetleg a gyerekeivel, szeretteivel ki enne egy kicsit pihenni.. Gusztustalan féreg vagy
2019. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
33%
*kimenne
2019. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

16@. Ezt, hogy érted, hogy nem tudnál velem mit kezdeni? Hidd el, sokan tudnak. Semmi nem kötelező ott. Pusztán az ösztönök működnek.


Előtte, vastagon piros rúzzsal szoktam kifesteni a számat,előtte krém alapozóval. A szemeimet meg sötétre festem. Otthon előtte felkészülök.

Parókában,copfban azt mondták csini csajnak nézek ki.

2019. máj. 31. 19:24
 20/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem baj, ha nőies a kinézet, de szeretem levetkőztetni a másikat, a bugyit is, amiben a farka van, majd meztelenül csinálni a másikkal, ahol nyugi van, hosszan.
2019. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!