Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csajként szoktam sétálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajként szoktam sétálni a ligetben, női rucikban, parókában, cd-ként. Ez elítélendő?

Figyelt kérdés

Ilyenkor átszellemülök teljesen nővé,tűsarkúban,női rucikban sétálok kint. Aki tudja hol látható ez és még pár hasonló női rucis hol szokott lenni, azok tudják miről van szó.

De,leszögezem, nem vagyok pénzes,a félreértések elkerülése végett.

Igen, szexelni is elmegyek pasikkal ott,de nem csak az a célom ott,hogy dugjanak,meg orálozom, hanem nőként lássanak és így közeledjenek a hapik.



#homoszexualitás #transzvestita
2019. máj. 12. 20:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Parkban dugni, ahol gyerekek is vannak, elítélendő.
2019. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1-nek. Ez nem nappal. Csak késő este és éjszaka. Amúgy ezen a helyen még nappal is kevesen vannak, gyerekek meg amúgy sem.
2019. máj. 12. 20:11
 3/29 anonim ***** válasza:
58%

Miért lenne elítélendő? Senkinek sem ártasz azzal, hogy női ruhába öltözöl.


Viszont éget a kíváncsiság, hogy milyen érzés volt először teljesen női ruhába öltözve kimenni a szabadba? Milyen gondolatok jártak a fejedben, amikor valaki meglátott; és hogyan reagált az, aki meglátott téged? Nem fenyegettek meg téged?

2019. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3-as. Ez jó tartalmas,korrekt kérdés.


Nézd, ez hogy így kimegyek és beöltözöm, és úgy szexelek ott, ez nagyságrendekkel nagyobb élvezetet nyújt nekem, mintha valahol, natúrban meztelenül szexelnék egy hapival.


Itt először is ajánlatos szétnézni a járdán, hogy vannak-e arra csöves, lepukkant alakok, ezeket kerülni kell.

Van a járda mellett pár bokor, ott át lehet öltözni,paróka,smink,tűsarkú,harisnya.

Én nem szoktam bugyit felvenni.Otthon előtte elkészülök,hogy jó tág legyek és csússzon.Gumi mindig van nálam,legalább 10db.


Így ha "szabad az út",elkezdek sétálni,riszálom a csípőm és azért nézem,ki lát meg,ki jön oda. Aki odajön,az már tudja mi a pálya,csak meg szoktam kérdezni,hogy dug-e vagy csak szopjan?

Van bokor és ott,van aki csókol is,van aki tapogat is,de sokan csak lehúzzák a cipzárukat.

2019. máj. 12. 20:30
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

Ha te ezt élvezed... és különösen: ha jól is áll neked:

Hajrá! :P

2019. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%
Én a '70-es-'80-as években tettem ugyanezt Veszprémben,olyan kiránduló helyek környékén,ahol leginkább csak egyedülállók,meg laktanyából kilógó ruszki kiskatonák fordultak elő.
2019. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
De tudjak hogy pasi vagy?
2019. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7-es. Hogyne tudnák! Ez már szerintem megszokott dolog. Más szórakozóhelyeken is. Kivéve a szaunákat,oda nem lehet így bemenni,meg melegbárba sem lehet.


Csak most már egyre több kamerát kitettek, egyre több a rendőri járőr és a bokrokat is ritkították. Ezt egyrészt jó is,biztonságosabb így,de viszont kevesebb lett a hely a szexre.


Ez nálam fokozott adrenalint jelent,így felöltözve a sétálás és persze a szexelés is. Valahogy mintha más dimmenzióba repülnék közben, átszellemülök nővé és imádok így lenni.

2019. máj. 13. 15:06
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem bántasz vele senkit! Semmi baj!
2019. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szexi
2019. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!