Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szólnátok, ha egy egyébkén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha egy egyébként arcra helyes, szimpatikus srácról az első talin derülne ki, hogy elhízott?

Figyelt kérdés

Látod a képét Grindr-en vagy Romeón, helyesnek találod, dumáltok, még szimpatikus is lesz, esetleg csomó közös van bennetek, nem erőltetett a beszélgetés. Majd sort kerítetek egy találkozóra, és kiderül, hogy a srác elhízott, és itt nem arra gondolok, hogy kicsit kidudorodik egy zsírpárna, hanem lóg a hasa.

Tényleg ennyire kiábrándító egy ilyen szitu?

Szerintetek is elhízottnak lenni a legnagyobb hátrány a meleg társadalomban?


2019. máj. 12. 23:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Látszik az arcon, ha vki elhízott. ;)
2019. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Voltam hasonló szituban. Arc szép, képek alapján, cerka kívánatos. Aztán kicsit dagibb volt, mint a képeken. De az arca élőben is OK, és a lényeg, a cerka is kívánatos. Ki voltam éhezve, faltam a farkát. Ő is az enyémet. Utána kutyában betettem neki, és nem is volt olyan rossz másodjára is teleélvezni. Ugyan az elhízottsága miatt kicsit "játékos" volt betenni, de nem esett rosszul. Valahogy a személyes "varázsával" tudott úgy felizgatni, mint egy kis nyunyó, akibe 2 óra alatt 3 patront lőttem. :)
2019. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

"Faltam a farkat" ...

Ahhh zseni megfogalmazas

Hala neked most enis befalnek egyet xD

2019. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legnagyobb baj. 😊

Engem nem zavarna. Ha ő is akarja a súlyon lehet változtatni. Ha meg neki így jó akkor engem miért zavarjon?

2019. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem a nagyobb darab srácokat, szóval engem személy szerint valószínűleg nem zavarna.

De a konkrét elvárásaidat érdemes tisztázni személyes találkozó előtt. Kiakadni szerintem csak akkor van jogod, hogyha a srác hazudik magáról.

Azt nem tudom, hogy elhízottnak lenni-e a legnagyobb hátrány. Akadnak azért jó páran olyanok, akiknek bejönnek a nagyobb darab srácok, vagy akiknek a testalkat másodlagos de tény, hogy sok melegnek nem tetszik a túlsúlyos test. És sajnos az is tény, hogy társkeresőkön rendszeres a túlsúlyosok zaklatása és ha engem kérdezel, akkor inkább ez az ami igazán kiábrándító.

2019. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar a tulsúly. Az összép ami megfog.
2019. máj. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Engem vonzanak a dagi srácok.

Olyan jó hozzájuk bújni.

2019. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ha téged zavar a túlsúly inkább ne erőltesd szerintem. Majd talál olyat aki értékeli és jobb nálad és ugyanígy fordítva is.

Szerintem nem hátrány daginak lenni hiszen az összkép a fontos meg az öltözködés, sok dagi azért nem kívánatos hanem inkább slampos mert nemtudnak normálisan felöltözni. Mivel nem tagadom hogy én is dagi vagyok így aztsem tagadom hogy átment rajtam több mint 60 ember és itt nem a lecsúszott vénemberekre gondolok hanem a 18-30 évesekre akik jól néznek ki. Eddig sajnos nem találkoztam hozzám hasonló szexi dagival...tény hogy az izmos adoniszokat hamarabb megkapom mint az önbizalom hiányos dagikat,pedig szexinek tartom a dagiakt is.... —Így nem érzem hátránynak a túlsúlyt a magamrészéről.—

2019. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
A túlsúly ilyen szinten amiről szó van a kérdésben valamilyen betegségre utal, ami sokféle lehet. Nyersanyag csere zavarban küszködő ember nem értem hogy lehet bárkinek is vonzó. A neten nagy probléma, hogy sokan hiányos vagy direkt ferdített adatokat közölnek, szerintem a kérdező azt hiányolja, hogy annyi netes beszélgetés után akivel találkozott a túlsúlyát meg se említette, ami érthető szerintem. Fölösleges irreális képet festeni neten, úgy is a valóság számít, és az dönt. 30/ F
2019. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
szeretem a macis kanokat nem zavarna:)
2019. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!