Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akarhat ennyire kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarhat ennyire kapcsolatban maradni velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel alakulóban volt egy kapcsolat. Ugye már ott tartottunk, nem elsietve, hogy nálunk aludt többször, és volt ez az is. Egy idő után közölte, hogy velem nem tudná ezt elképzelni. Azóta naponta küldözgetünk snapen képeket meg videókat, meg valamennyit beszélünk is, de inkább én érdeklődök. Ennek ellenére amikor mondtam neki, hogy nekem meg az nem fog menni, hogy csak barátok legyünk, mert nagyon megterhelő ez nekem (ezt eleve tudta, többször mondtam neki, hogy mennyire nehéz ez nekem), az volt a reakció, hogy ne, nehogy eltűnjek az életéből. Én csak azt nem értem, hogy látszólag nem akar tőlem semmit, plusz nem látom, hogy annyira nagyon fontos lennék már neki, akkor miért nem akar elengedni amikor tudja, hogy milyen szenvedés nekem ez az egész. És ugye nyilván nagyon nehezen vettem rá magam, hogy megírjam neki, hogy nem tudok csak a barátja lenni és inkább ne beszélgessünk, azóta nem is írtam neki hasonlót. Tudom, hogy senki nem lát bele a fejébe, de esetleg valami ötlet? Egyébként meg egy nagyon aranyos srác, nem olyan aki direkt akarna szivatni.

2019. máj. 13. 14:47
 1/7 Thillmin ***** válasza:
100%
Hát, haver, tényleg nem látunk bele a fejébe. Ezt vagy ő fogja elmondani, vagy senki. Mi fórumozók legfeljebb abban tudunk segíteni, milyen forgatókönyvek lehetségesek, ill. mi az, ami kevésbé valószínű, de alapvetően ez mind találgatás és feltételezgetés. Ezt a kérdésed feltetted neki így, direkt módon, vagy csak utaltál rá, hogy nem érted? Ha nem kaptál választ, az még azért is lehetett, mert költői kérdésnek vélhette a dolgot. A konfliktusok 90+%-a félreértésen és hiányos kommunikáción alapul.
2019. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából ezt egyáltalán nem kérdeztem meg tőle, hogy miért írta ezt, csak én gondolkoztam el rajta.
2019. máj. 13. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudják róla, hogy meleg? Vagy csak titokban az? Mert ha nem tudják, hogy az akkor lehet, hogy ez az oka. Nem akar titkolózni, nem biztos magában..stb

Ha meg tudják róla, hogy az akkor nem tudom...van aki nem annyira mutatja ki az érzéseit, de ez nem azt jelenti, hogy nem vagy fontos neki

Szerda kérdezz rá, beszéljétek meg, hogy ki mot érez a másik iránt és hasonlók

2019. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

*Szerintem

(Bocs elírtam)

2019. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam már ilyet. Önbizalomhiányos, élvezi a figyelmet, de felelősséget már nem vállalna egy kapcsolatért. Nem biztos, hogy direkt szívat, de ebből nem lehet jól kijönni, ha többet érzel.
2019. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudják róla, hogy meleg, tudja azt is, hogy mit érzek, szinte naponta mondom neki, ő azt mondta mégse tudná ezt elképzelni velem. De amikor úgymond együtt voltunk pont azt mondogatta, higy mennyire nagyon helyes vagyok, meg, hogy szinte teljesen tökéletes... ennek ellenére most nem törődik velem túlzottan, de amikor meglebegtettem neki, hogy inkább ne beszélgessünk, akkor mintha kétségbe esett volna, de most ugyan úgy nem foglalkozik velem annyira nagyon.... 😞
2019. máj. 13. 21:17
 7/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Sok ilyen van. Kötelezettséget nem akar csak jól érezni magát. Ha erre Te azt mondod, hogy többet szeretnél, akkor azt nem akarja, de azt se, hogy Te szakítsd meg a dolgot, mert az sérti a büszkeségét.
2019. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!