Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek az első hogy jött össze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az első hogy jött össze?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedem, de igazából egyből nem szeretek találkozni. Szeretek előtte dumálni, skype-n ismerkedni és utána esetleg. Sajnos egyelőre nincs semmi sikerem.


Elsősorban a passzív része érdekelne (22f) és azért nem akárkivel akarom. Testre is jó vagyok, szóval lehet csak az a baj, hogy nem egyből akarok összefutni mindenkivel?



2019. máj. 14. 16:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos, nekem is a szomorú példákat kell felhozni. Nagy szerelem volt kettőnk között, egy igazi érző, szeretni tudó, értelmes srác volt a barátom. Egy év után egy balatoni nyaraláson gyűrűt adtunk egymásnak.

Az utazás után két héttel nekem, munkám miatt vidékre kellett mennem egy hétre.

Nem vette fel a telefont, nem írt emailt,..csend volt. Nem tudtam mire vélni, de a legrosszabbra nem gondoltam, a nővére hívott fel négy nap után.Elment hozzá, mert nekik sem jelentkezett. Kulcsa volt, be tudott menni.Ott találta holtan, álmában érte a szívhalál,31 évesen.

Nem tudtam utána ezt nyolc évig feldolgozni.

Jött ezután egy másik srác, aki végtelen jó volt,szeretetéhes, megint azt hittem....Őt három év után egy idősebb férfi elcsábította.

Magam vagyok egy ideje, de azt hiszem, ez így is marad..:(

2019. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#2-es Szerintem én sosem fogom tudni feldolgozni, ha nem lehetek vele, mással sem akarok

Nélküle minden olyan értelemetlen..


#11-es Én is ugyanúgy érzek. 2 éve egyedül vagyok, de úgy érzem, hogy ez így is marad pedig még csak 19 leszek...


(8-as vagyok)

2019. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 8-as! Nem is kell őt rendesen elfelejteni, szép emlékként kell rá gondolni, és valami új ismeretséget kellene keresned (szerintem onnan fentről ő is ezt üzenné, ha tudná!).
2019. máj. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!