Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél van szerelem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél van szerelem? Képesek a szerelemre, vagy csak szex van?

Figyelt kérdés

21/hetero.

Csak azért kérdem, mert sok mindent hallani.


2019. máj. 18. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ès a heterok kèpesek a szerelemre? -_- Ők is EMBEREK ERZESEKKEL. basszus
2019. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
nem, basszus, robotok....istenem
2019. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ezek sorosista baszórobotok, akiket azért küldtek, hogy heterókat erőszakoljanak, ezáltal őket is azzá tegyék. (Irónia)
2019. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én képes vagyok rá. És ismerek másokat is, akik szintén.
2019. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges volt kiírnod hogy hetero vagy; a kérdésből ez kiderült :D


És nem, melegek között nincs szerelem. Csak a heterok képesek rá, akik csapdaként jellemzik a házasságot, és azt mondják, hogy ezzel "véget ér a szabad életük" aztán amikor megházasodtak, nem győzik gyártani a poénokat arról, hogy mennyire utálják a feleségüket, a többség pedig csak azért nem válik el 5-10 év után, mert véletlenül becsúszott a gyerek :D

Így-így, a melegek csak b.a.szásra képesek, míg a heterok érzelmekre is. Éppen ezért jár arányban ezerszer több heteroszexuális férfi prostihoz (= fizet, hogy kibérelje egy olyan ember testét, aki amúgy nem lenne hajlandó lefeküdni vele) és ezért jól fizető szakma csajfelszedést tanítani (= belemanipulálni olcsó elmetrükkökkel nőket egy szar dugásba).


Húúúha kérdező, fejen találtad a szöget, és azok a heterok is, akiktől hallottad ezt a bölcsességet.

2019. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, miért kell szerencsétlen kérdezőt oltogatni... Honnan kéne tudnia, amikor olyan biosztanárt is ismerek, aki 8. osztályban azt tanítja a gyereknek, hogy a homoszexualitás természetellenes?! Ha alig van normális tájékozódási lehetőség, miért kellene neki ezt tudnia?

Lassan már azt várjuk nyomorult emberektől, hogy annyit tudjanak a témáról, hogy egy szexuálpszichológus is elbújjon mögöttük.


Kedves kérdező!

Igen, képesek vagyunk szerelemre. A saját példámból indulok ki. Én voltam fülig szerelmes. De nagyon, ahogy a heteroknál, rózsaszín köd stb. :D

A racionálisabb érvelésem úgy néz ki, hogy a melegekben nem működik másképp a kémia, mint egy heteroban. Egy vízmolekula egy melegben is, egy heteroban is egy oxigénatomból és két hidrogénatomból áll. Ugyanúgy van szívünk, tüdőnk, agyunk, emésztőrendszerünk, csontjaink stb. Az egyedüli különbség a vonzalmaink tárgyai között létezik. És nyilván az ebből adódó lelki vonatkozások is fontosak, hiszen a serdülőkori identitáskrízis a meleg fiatalok többségénél megterhelőbb az átlagosnál, emiatt nagyobb eséllyel fogják őket érinteni a hangulati zavarok, szerrel kapcsolatos és addiktív zavarok stb. Mondhatnám itt az én példámat is, mert érint mindkettő. De az biológiánkat tekintve pontosan ugyanúgy működünk, mint bárki más. Ugyanazok a folyamatok zajlanak az agyunkban, mint bárki másnak.

A szerelem is puszta biológia. És az, hogy jelenleg még nem tisztázott teljesen, hogyan működik, nem változtat ezen a tényen. Általában azt mitizáljuk, amit nem értünk vagy csak töredékesen értünk. És mivel ugyanazok a folyamatok játszódnak le a testünkben, ezért szükségszerűen képesnek is kell lennünk ugyanarra az érzelemre.

Azért részletezem ennyire, mert örülök az ilyen kérdéseknek. :) Örülök, ha valaki mer kérdezni. Akik meg szerencsétlen kérdezőt akarták lejáratni: ha már párbeszédet és elfogadást akarunk, akkor illenék normálisan válaszolni. Ha valaki párbeszédet kezdeményez, akkor abba be kell szállni és nem lehülyézni a kezdeményezőt. Sosem tudni, kiből lesz az az aktivista, aki hatalmas dolgot ér majd el.

2019. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Upsz, lemaradt:

18/p

2019. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem haragudtam meg senkire, jogos lehet a felháborodás.

De nem vagyok homofób és nem akartam senkit megbántani, csak annyi mindent hallani a melegekről, én pedig heteroként nem érzem és tapasztalom meg azt, amit ők.

Ha a nemi vonzódás lehet náluk más, ki tudja még mi?

Csak szeretnék eligazodni, semmi több.

Akik olyat írtak nekem, biztos azt hitték én lenézem őket, vagy kissebbnek, esetleg szexgépnek néztem őket, pedig ez nem igaz.

Csak el akartam magamban oszlatni azokat a bizonytalanságokat, amiket a pletykák és látott dolgok okoztak bennem.

Mert hall és lát az ember dolgokat és gyakran a hallott és a látott nem ugyanaz.

De most már tisztább bennem a kép.

2019. máj. 18. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van szerelem.én is szeretnék egyet
2019. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorikérdéses kérdések nagyon megtévesztőek, de igen, képesek vagyunk a szerelemre. Pláne megtévesztő amikor rákeresel a szerelem szóra, és a hatodik kérdés az hogy "Mi volt a legextrémebb szexkalandotok?"
2019. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!