Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Népligetben hogy ismerkednek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népligetben hogy ismerkednek? Hány évesek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ott lehet fiatal (16-25) srácot találni. Igaz? Hogy történik egy ilyen ismerkedés? Érdemes? Még tök új nekem ez a téma.
2019. máj. 19. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de ma ki nézek arra én is :)
2019. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Travik vannak kint ejjel de fizetosek en neha kimegyek oda
2019. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Osszeszedsz valami szart aztan megnézheted magad
2019. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben messze elkerülném azt a helyet :D Tiszta fertő. Inkább ismerj meg valakit mondjuk innen és vele csinálj valamit.
2020. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Úristen, én nagyon tartanék tőle, hogy elkapok valamit. A környék se jó, és még ez is... meg sem fordulna a fejemben, hogy ott szedjek fel valakit.
2020. okt. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen hely tele van cigánnyal, kamerák nincsenek, éjjel ráadásul kihalt az egész.

Lehet, hogy izgalmas, de ésszel csináld.

Én biztosan nem mernék kimenni, totál védtelennek érezném magam, pláne, ha egy "baráti társaságba" botolnék. Ott a srácok általában ismerik egymást.

Hallottam én is történeteket, hogy megy ott az orgia, de akkor inkább menj melegszaunába.

2020. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!