Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek elszúrtam mindent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elszúrtam mindent ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
Sokáig nem vallottam be magamnak, hogy meleg vagyok. Mivel nem undorodok a nőktől ezért felszedtem csajokat, szexeltem velük és rövid időn belül szakítottam. Arra emlékszem hogy ilyen óvodás, kis iskoláskoromban szerettem filmet nézni a helyesebb férfi színészek miatt. Megismertem egy fiút baráti társaság által. Pár alkalommal megbántottam, ez azért volt mert utáltam magam azért mert ilyen vagyok. Ez a fiú érzékeny, aranyos. Volt egy élményem is vele, ekkor jöttem rá, hogy meleg. Azután megsértettem, annyira hogy sírt is. Közben beismertem magamnak hogy meleg vagyok, és nem tudom mit tegyek hogy megbocsásson.
2019. máj. 22. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérj bocsánatot, mondd el, hogy azért voltál ilyen, mert magadnak sem merted bevallani hogy hogyan érzel.
2019. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen élményed volt vele? Bár a kérdésedre könnyebb lenne válaszolni, ha inkább azt írnád meg, mivel és hogyan sértetted meg, mert nagyon nem mindegy.
2019. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Orális volt ő csinálta. Amikor befejezte utána meg akart csókolni, nem engedtem, és azt mondtam hogy nem volt jó, meg nem vagyok meleg. Ezt csúnyán fogalmaztam meg, és emiatt biztos nem áll velem többet szóba.
2019. máj. 23. 05:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ismerd be neki, hogy szemét voltál vele és hogy nagyon sajnálod, mond el azt is, miért volt

aztán csókold meg :P

2019. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz helyzet, de ha megpróbálsz vele beszélni, azzal még nem vesztesz semmit. Valld be neki az igazat, mindent őszintén és hogy mennyire megbántad, aztán reménykedj, hogy esetleg megbocsájt.
2019. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg bocsánatot kérni,de ha lehet akkor személyesen!Mond meg neki,hogy mekkora egy hülye voltál!
2019. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
El sem hinné szerintem, hogy meleg vagyok. Amikor sírt is azt mondta, hogy tudhatta volna, hogy a nőket szeretem. Sohasem fogja megérteni azt, hogy sok barátnőm volt, és hogy lehetek meleg. Mert neki semmi nem ment nővel. Azt fogja hinni, hogy hazudok.
2019. máj. 23. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hiszi el, akkor kérdezd meg, hogy "akarod, hogy bizonyítsam?" aztán csókold meg.


Mondjuk nem értem ki hazudná azt hogy meleg, ennek mi értelme van? Max valami fogadást tudok elképzelni, de a csók nálam eloszlatná a kételyeket.

2019. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki az igazat. Majd írd meg mi történt.
2019. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Felmentem hozzá, és azt mondtam hogy addig nem megyek el amíg meg nem hallgat, és beengedett. Elmondtam mindent, hogy meleg vagyok, és még teljesen nem fogadtam el ezt, meg azt is mennyire tetszik nekem. Közelebb ültem hozzá simogattam a kezét, arcát hogy érezze, azt hogy őszinte vagyok. Megcsókoltam és tovább is léptünk, most már biztosan érzem hogy a fiúkat szeretem, de még mindig zavar.
2019. máj. 24. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!