Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki nagyon lányos és férfival ismerkedne? Hol lehet ilyennel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Neten hiába próbáltam, szinte lehetetlen. Vagy nagyon rejtőzködnek, vagy talán nem is léteznek? Habár az utcán néha látok, de nincsen bizalmam leszolitani. Így még esély a nulla sajnos.

2019. máj. 23. 13:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ezek szerint én vagyok különleges. Annyira, hogy nem is nagyon találok magamnak ilyet. Vagy rossz helyen és időben keresem? Igaz vokt már részem benne, pár évig, de sajnos elmúlt a varázs. Hiába küzdöttem volna Érte, nem ment már.

Mindegy, kitartóan próbálkozom és hiszem, hogy valahol van, Aki még hisz a hétköznapi mesékben. 😍

2019. máj. 24. 13:23
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldj *aszos képeket semmikép az nagyon primitív dolog és azt az érzést kelti bennük is mint lányoknál hogy csak azt akarod, mivel lányos fiút keresel külső/belső is akkor úgy viselkedj vele mintha lány lenne. Nem a farkad a lényeg hanem hogy hogyan viselkedsz. Nekik van kategórianevük külön akiket keresel, én is közéjük tartozom.
2020. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%

Én lányos fiú vagyok és voltam társkeresőn elég helyen fenn.

90% a farkáról küld fotót vagy leírja, hogyan fog megb*szni.

Igen érdekel a farkad, mert izgat, igen kíváncsi vagyok rá, de nem állatok vagyunk, normális ismerkedés beszélgetés és utána jöhet a fotó vagy élőben a farok, nem kell könyörögni, hogy a bugyimba jusson valaki, de előbb egy minimális intelligens ismerkedés alap.

Szóval ismerkedés, ha szimpik vagyunk egymásnak, jöhet egy kis perverzebb téam is, meg akár a fotó, de én kíváncsi vagyok az összképre is, a testére, az arcára.

Aztán jöhet a randi, ha meg ott is szimpatikus a srác, nem kell könyörögnie, hamar jön a szex is, volt már, hogy első randi után vitt hazafelé kocsival és szóltam, hogy álljunk félre, annyira ráizgultam, csók és már vettem is elő neki, orálisan kielégítettem, hazaértünk feljött és megd*gott. Utána 2 évig együtt voltunk.

30/crossdresser

2020. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!