Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal meleg srácok akik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg srácok akik az idősebb (nem nagypapi) korú pasikat szeretitek, miért és általába milyen kapcsolatra keresitek őket?

Figyelt kérdés
Milyen idősen milyen koruak jönnek be.
2019. máj. 23. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
21 éves férfias srác vagyok. Én meg pont úgy vagyok vele, hogy a partnerem idősebb legyen nálam. Legyen határozott, férfias de mégis gyengéd. Hiába igyekszem valami komolyat találni, valamin mindig elbukik a dolog, általában a másik komolytalanságán.
2019. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Határozott vagy,a fellépésem is olyan, nem vagyok papás, van humorom is,állítólag még értelmes is vagyok, meg is becsulném, ha lenne egy fiatalabb barátom,de mégsem sikerul ismerkedni.

Talán az a baj, hogy elmondom, nem a dugás oldaláról közelítem a kapcsolatot, hanem érzéssel, beszélgetéssel, udvarlással. Gyengéd simogatások, nagy séták,összebújás, nevetések, közös programok....szóval step by step...És ekkor jön az ajakbiggyesztés, ja, én inkább azt szeretem ha jól szét...., nekem bika kell, az érzelem lúzersés.

Ezért nem értem a fiatalabbakat, ha jön a lehetőség, miért nem élnek vele ?

Csak az a férfi aki azonnal megdönti őket ? Szerencsémre annak idején egy érzelmes és érzéki, intelligens férfi volt az első barátom, 26 volt a kulönbség.

De még mindig hálával gondolok arra, hogy nem dugtunk, és nem azonnal, mint egy bivaly...hanem udvarolt, és turelmes, érzéki volt, mégis férfias és határozott. Passzív létére ! Ez az érdekes...


De mivel más lelkivilágúval nem is tudnék ismerkedni, ezért turelemmel várok, a véletlen csodákra képes :)

49 f

2019. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejönnek a nálam idősebbek, persze elsősorban nagyjából velem egyidősekkel próbálok ismerkeni, de ha megismernék egy nálam akár 20+ évvel idősebb személyt és szimpatikus lenne külsőre és személyiségre is, nem erőltetne semmit, akkor akár kapcsolatot is el tudnék képzelni vele. És nem az anyagiak miatt, szerencsére nem vagyok rászorulva arra hogy eltartsanak. Nekem azért jönnek be, mert tetszik, hogy érettebb, tapasztaltabb (nem szexben, hanem mindenben), tud tanácsokat adni ha kell, gondoskodó, stb.

Viszont nagyon nem könnyű ilyet találni, mivel a legtöbbjüket csak a szex érdekli egyből, semmi ismerkedés és mindent úgy akarnak, ahogy azt elképzelték. A saját korosztályomból sem könnyű normális személyt találni, aki tartós dolgokat szeretne :/

(Amit pedig az egyik kommentelő írt, biztos vannak olyanok is, akik csak pénzért vagy rendszeres támogatásért cserébe jönnének össze egy idősebbel barátság extrával kapcsolatra vagy másra, azokat ha nem tetszik ignorálni kell, de nyilván a pénz nagy úr és olyanok is belemennének dolgokba pénzért, akik amúgy nem jönnének össze idősebbel, ezzel sincs probléma, ha nem párkapcsolatról van szó, hanem max barát extrával dologról és nem konkrét eltartásról.)

18/f

2019. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
16 éves passzív srác vagyok. Szexre keresek középkorú (30-45) férfiakat.
2020. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!