Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 éves nagyfiú vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves nagyfiú vagyok. Szavazhatok szerintetek melegen a jobbikra? Én nekem szimpik de úgy hallottam régen nácik voltak.

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 19:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon ma egy párt sincs, ami a magyar emberek érdekét nézné. Mindegyik párt hazaáruló. Ha az emberek a munkahelyükön így dolgoznának, mint ezek a parlamentbe még az nap repülnének. A jobbik elég rendesen megbukott, a mi hazánk meg a kis Fidesz a Toroczkai vezetésével, nem véletlen kaptak lehetőséget a fideszes tv-kbe. Olyan összefonódások vannak a magyar politikába, amit nehéz követni, de sokan úgy gondolják, hogy mind hiteltelen áruló. Egyik se érdemel szavazatot.
2019. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 kovpet ***** válasza:
95%

"a mihazán az is szimpatikus nekem, nem tudom miért"


Én tudom, de nem fog tetszeni a válasz. Amúgy valszeg troll vagy. Gyenge nagytrollfiú.

2019. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11%

Nem unalmas még ez a nácikokozás? Valahol azt hallottam régen nácikok voltak. Meg azt is gondolom hogy azoktú rettegni kell.

Azt se tudjuk mit jelent, így hetven évvel a háború után.

2019. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
A XXI. században homofóbnak és rasszistának lenni, hát, nem kis műveletlenségre, tudatlanságra és antihumanizmusra vall (annak a válaszolónak, amelyik még büszke is rá). Másfelől pedig, biztos vagy benne, hogy melegként olyan pártra akarsz szavazni (elsődlegesen a Mi Tanyánkra gondolok), amelyik, ha lehetősége volna rá, akkor a villanypóznára kötne fel azért, mert szeretni mersz valakit?
2019. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
MelegeN igen, melegként inkább ne...
2019. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

A náci meg a hazaszerető közt jelentős különbség van. De kommunistának minden náci, ami nem az ő mocskát támogatja.

Nagyfiú! Nézz szét a pártok programjában, és szavazz arra, amelyik a legjobban tetszik.

2019. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%
Én is azt gondoltam, hogy a Jobbik megváltozott, de például most a házelnök homofób kirohanása után az egyik volt a néhány párt közül, aki nem adott ki közleményt a melegek jogainak védelméről. Szóval a melegekről alkotott képe valószínűleg ugyanaz maradt.
2019. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"A jobbik egy ócska köpönyeg forgató nulla párt, tegnap nácik, ma homik. Ami éppen a divat."


Ez nem csak velük van így. A legtöbb párt ilyen. Lehet tippelni, melyik az a jelenleg is választható párt amelyik liberálisként alakult, aztán demokrata majd kereszténydemokrata szellemű lett. Onnan jobboldali majd végül szélsőjobboldali lett! Szabad a gazda? Szerinte kitaláljátok


A mihazánk meg a fidesz leányvállalata. Kellenek, hogy a fidesz elmondhassa, hogy nem ők a szélsőjobb Magyarországon, mert akkor elvesztik a roma szavazókat. Kellett egy még szélsőbb jobb, hogy lehessen mutogatni ha már a Jobbikot kiszorítták a jobb oldalról. Vicc az egész ami itt megy :S

2019. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz kispista egy valódi szélsőjobbhoz képest.
2019. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"A fidesz kispista egy valódi szélsőjobbhoz képest."


Mert hol kezdődik az "igazi szélsőjobbos"? Ha nincs koncentrációs tábor az már nem is elég? Vagy ha nem vonulnak fegyveresen tömött sorokban akkor már nem is jó? Kéne pár akasztás vagy Dunába lövetés?

Az nem is elég, hogy a fő programpontjuk az idegenellenesség? Az nem is elég, hogy az egyik vezető politikusok egy kisebbség tagjait "nem tartja azonos jogú állampolgárnak"? És még csak egy "ejnyebejnyét" sem kap? Csak hogy a közelmúltról is szó essen. De lesz itt még deportálás is csak ki kell várni. És sokan még tapsolni is fognak neki mindaddig amíg a szeretteik közül valaki bele nem kerül abba a bizonyos "kalapba"...

De majd Toroczkaiék megmutatják mit is jelent szélsőjobbosnak lenni. Végül is ezért fizetik őket.

2019. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!