Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik, srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik, srácok! Ti szeretkezni vagy az érzelemmentes együttlétet szeretitek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezni. Az szerintem kielégítőbb mint egy érzelem mentes szex.
2019. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretkezni.
2019. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
dugni,szopatni
2019. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretkezni szeretek.elgondolkodtam...,hogy itt én azt látom mintha ez kihalóban lenne.tudom nem e fórum alapján kell következtetéseket levonni,de az életben is mintha csak szűk kör törekszik a minőségi együttlétekre amik nem pusztán a fizikai kielégülésről szólnak.Nehéz találni olyan partnert akinek ilyen igényei vannak.vagy én nem csinálok jól valamit ismerkedésnél.de lejjebb nem adom.Én egy szeretkezéstől többet várok minthogy kiürítsem magam.
2019. máj. 25. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szimplán testi együttlét egyszerűbb, mint kiépíteni egy kapcsolatot, nem beszélve arról, hogy egy dugó partnert könnyen el lehet titkolni. Vagyis a melegek, akik azt gondolják, hogy ott kimerülnek a vágyaik, hogy a vágyaikat kielégítik belemennek egy ilyen állapotba és nem bonyolódnak többe, megegyszerűsítve önmaguknak, hogy ne kelljen semmit se vállalniuk (felvállalást és érzelmeket egy másik ember felé).

Szeretkezést párti vagyok. [link]

2019. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Partnertől függ. Volt, hogy csak egy laza, kölcsönös orálnak indult, és mégis egy egész estés szeretkezés lett belőle, amit több is követett. Mindkettőnk örömére, minden oldalról.

És volt, hogy egy "mindent elsöprő" szeretkezést terveztünk, de alig vártam, hogy végre eldurranhassak, és vegyem a kabátomat.

2019. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%
A melegeknel az erzelem hianycikk.
2020. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!