Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, pasik szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, pasik szerintetek egy szexkapcsolat vagy egy barátság extrákkal kapcsolat lehet olyan szintű hogy érzelmes is legyen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ,hogy meg lehet e tölteni az effajta kapcsolatban levő aktusokat érzelemmel vagy csak a fizikai kielégülésről szólhat
2019. máj. 27. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
A barátság extrákkal kapcsolatot igen. Egy sima egyalkalmas kapcsolatot nem.
2019. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyetértek, nekem is vlt ilyen kapcsolatom.

A barátság extrákkal az lényegében egy hosszútávú kötetlen szexkapcsolat de inkább több, mert akivel én voltam azzal nem csak szex volt hanem közös programok is.

És ha hosszútávú akkor valamilyen érzelmek is vannak már benne (kötődés például).

2019. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!