Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok! Ti is vágytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok! Ti is vágytok a párkapcsolatra, vagy elég a szexkapcsolat is?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 20:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Elég a szex is.
2016. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
3%
Kell egy srác aki főz mos vasal rám, és azt teszi amit mondok. Ez3rt van állandó kapcsolatom is a kalandok mellett.
2016. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kezdő vagyok elég csak a szex is, de mivel még egyik fajta kapcsolatom se volt nem tudom biztosra. 23/f
2016. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát eddig egyik válasz se valami biztató, de koszonom a választ.

2. válaszoló: te ritka nagy paraszt lehetsz

2016. jan. 4. 20:39
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Aktiv vagyok, es nem azert keresek valakit, hogy fozzon mosson ram. Elegge onallo vagyoo, senkitol nem varom el, hogy megtegye, sot inkabb zavarna.


Azert keresek valakit, hogy jol erezzem magam vele. Kapcsolat, nem csak sima szexkapcsolat.

26

2016. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Kettes vagyok Én öt évig éltem az első fiúmmal, és ő is erre használt, aztán mikor már lett lakásom én is élvezem a szitut, hogy a kis fiatalok bármit megtesznek. D
2016. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem ilyen vagyok, csak párkapcsolatra vágyom, amit mondjuk nehezen kapok meg. 21/f
2016. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van párkapcsolatom. Azért vagyok vele mert szeretem.


25/F

2016. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kell párkapcsolat! Én speciel kapcsolaton kívül nem is tudok szexelni senkivel, nekem kell az a plusz érzelmi kötelék...


26f

2016. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

sose volt szexkapcsolatom meg szexrandim se, a szüzességemet is a volt barátom vette el. És sztem sokkal jobb volt úgy mint valami egy éjszakásban elveszíteni! :)

És én nem azért voltam együtt vele, hogy csak megkúrjam, hanem mert szerettem! :)


20f A

2016. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!