Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnétek egy nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy nálatok jóval fiatalabb sráccal, aki szégyelli még maga előtt is a másságát, viszont nagyon szeretetéhes?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, és neki is jobb lesz így. Szerintem először mindenkinek magában kell elrendezni a dolgait mielőtt belemenne egy kapcsolatba.
2019. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Én is szeretetéhes vagyok, nagyon tudnék azonosulni egy ilyen sráccal, nem utolsó sorban, van némi pszihológusi hajlamom, képes lennék sokat beszélgetni vele, segítenék neki megérteni/feldolgozni hogy mi is történik most az életében...


Igen, összejönnék vele, különös kapcsolat lenne ami nem csak a szexről szól, hanem egy mély, őszinte baráságról, olyan kapcsolatról amiben Ő biztonságban érezné magát.

2019. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg nem. Egy partnert szeretnék magam mellé, akire ugyanúgy számíthatok, mint ahogy ő is rám. Nem szeretek pátyolgatni embereket. A titkolózásból is kinőttem már szerencsére.

De átérzem ezt a helyzetet, én is átéltem néhány évvel ezelőtt. Viszont én azt tanácsolnám, hogy ne akarj mindenáron kapcsolatot csak azért, mert vágysz a szeretetre. Valószínűleg a szerelem gondolatába lennél csak szerelmes és nem a másikba, aminek úgyis rossz vége lesz. Először magadat kell elfogadnod és szeretned, hogy készen állj egy kapcsolatra is és partnere lehess valakinek. Persze lehet pont néhány ilyen csalódás segítene abban, hogy ezt megtanuld. Akárhogy is, valószínűleg ki kell békülnöd a magánnyal és megtanulni boldognak lenni önmagaddal először. De befejeztem a Coelhozást a nagy 23 évnyi élettapasztalatommal.

2019. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

attól függ..

hány éves? mekkora a korkülönbség?

2019. jún. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Hívhatod kapcsolatnak,de az ilyeneknek többnyire dugásra kellenél.
2019. jún. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Én minden fiatalt visszautasítottam, akinek még nem volt barátnője, és nem feküdt le egyszer sem csajjal.
2019. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok:)
2019. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kovpet ***** válasza:
82%
Igen, ha elég cuki.
2019. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Engem pont a sokkal fiatalabbak hoznak lázba!
2019. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az se lenne baj ha férfias
2019. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!