Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnétek, vagyis egyenese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek, vagyis egyenesen szólva, összejöjjek egy olyan fiúval aki ilyen felnőtt baba szindrómás? Pelenkát hord. De ezen felül nagyon jóképű, cukipasi. Alattam jár egy évvel.18f

Figyelt kérdés
nekem minden jöhet csak kaka ne, mert attól okádok. állítólag nincs kaka, de én nekem a pelenkáról sajnos az jut eszembe.
2019. febr. 6. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én semmilyen körülmények között nem jönnék össze ilyen sráccal, engem taszít. De ha neked ez a dolog egy kicsit is bejön, hát hajrá. :D Én nem ítélkezek.
2019. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2019. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2019. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Hogyne. Talán még szoptassam is?

SOHA. Férfi kell nekem, nem egy gyökér.

2019. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Hogyha cuki a srac akkor szerintem jojj ossze vele xd
2019. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyre inkább undorodom az emberektől, ahogy olvasom ezeket a kérdéseket és válaszokat ezen az oldalon.
2019. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Hát legalább gyakorlod a szülői szerepet, és ha már alattad jár, ahogy írtad, akkor ne felejtsd el három óránként megszoptatni! Ha pedig bekövetkezik amitől úgy félsz, és megszületik a gyerek, adjátok neki a Barna nevet, ne felejtsétek fürdeni, és gondoskodjatok róla, tatrsd sokat az öledben stb. Felejthetetlen élmény lesz, igazi férfias játékok ezek.

:D


Ez a kérdés amúgy tök komoly?

2019. febr. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha valaki egészségügyi okokból hord pelenkát felnőttként azzal nincs különösebb problémám. Van ilyen (sajnos) azzal együtt kell és lehet is élni.

Az, viszont, aki "fétisből" hordja a fent említett módon, az számomra iszonyatosan taszító. Csinálja, ha neki ez jó, de nekem ez már nagyon nem fér bele abba a képbe ami számomra egy vonzó férfit jellemez.

2019. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Vannak fétisek, amik nálam beleférnek. Mondjuk az enyhébbek. De ez nálam túl sok lenne.

Viszont ezt neked kell eldöntened, ne szavaztasd meg a közönséget. A nagytöbbség úgyis elutasítja az ilyet. De ha téged nem zavar és nem lépitek át a "kaka határt" akkor ne gondolkozz.

2019. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Eleg beteges ha te egy pelenkas babahoz vonzodsz megha 18 eves is
2019. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!