Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik hoigy egy beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hoigy egy beteges fétis összeköt 2 ellenkező nemű meleg embert? A csaj imád alázni a fószer imádja ha alázzák, mind a kettő állításuk szerint meleg, van kapcsolatuk is, de összejárnak és a csaj ostorral veri a pasit.

Figyelt kérdés
...pasi meg csókolgatja a lábát... namost komolyan. Szerintetek létezik hogy ezek tényleg melegek? Vagy inkább biszexek?
2019. jún. 12. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Állítólag nincs csók és nem nyúlnak egymás nemiszerveihez sem.
2019. jún. 12. 18:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Van, amihez csak így lehet hozzájutni.
2019. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Az ostorral csapkodásra előbb mondanám, hogy orientációtól független, végülis közvetlen testi kontaktust nem kíván meg. A lábcsókolgatás nyilván intimebb ennél. De gyanítom, maga az alázás/kiszolgáltatottság adja a helyzet élvezeti értékét, nem pedig az, hogy a résztvevők lábai között mi van, szóval ha esetleg szorult is beléjük hetero hajlam, az nem lehet túl erős.
2019. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen nincs.

Én meleg vagyok kedvelem a dom szerepet, de engem egyáltalán nem vonzana, ha egy nő lenne a sub.

Engem leginkább az indít be, hogy egy erős pasit mennyire meg tudok alázni, és nézni ahogy élvezi a kéjes kínt.

Na most ha ezt elképzeled egy nővel, a női nyögések eléggé lelomboznának.

2019. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: egyetértek. Mármint én hetero srác vagyok, és akármilyen játék, amiben szerepe van a szexualitásnak, felizgulásnak, nem tudnám férfival elképzelni...


Szóval a kérdésben szereplők enyhe bi-k. Mármint a homoszexualitás dominál, de van bennük bi hajlam.

2019. jún. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!