Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Írtatok már meleg szextörténetet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtatok már meleg szextörténetet?

Figyelt kérdés
Szeretek ilyeneket olvasni.Ti is? Már egy ideje keresek olyat amiben van lábfétis de nem találok.

2019. máj. 1. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha írtam már. Olvasni is szoktam.
2019. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
strand. ott eleg meleg van es a labak is csupaszok
2019. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igaz:D
2019. máj. 1. 19:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szextörténetet még nem, de romantikust már elkezdtem. És mivel nem olyant írok, amiben leírnám a szexet, ezért nincs benne lábak, na meg nem is vonz
2019. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
14-16 eves yaoi dan csajok szoktak irni meleg sztorikat, eleg viccesek :D
2019. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
yaoi fan*
2019. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Én olvasok, írok is, de lábfétises történetet még nem írtam. :)
2019. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Thillmin ***** válasza:
82%

Igen, írtam. Romantikus apa-fia kapcsolatról szól, teljesen lábfétismentes. Megtaláljátok a torte-net.hu-n: [link]

Erről az oldalról azt kell tudni, hogy standard felhasználói fiókkal csak az írások elejét lehet elolvasni. Prémium fiókot úgy lehet szerezni, ha küldesz be saját művet. Ha erre nincs ingerenciád, és megkérsz, elküldhetem a novellámat személyesen is.

2019. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Írni nem, de olvasni szoktam ilyeneket. Én főleg azokat a történeteket szeretem, ahol egyik, vagy akár mindkét szereplő heteró, vagy legalábbis heterónak hiszik magukat. Amikor viszont olyan helyzetbe kerülnek, akkor egyszerűen nem tudnak ellenállni a vágyaiknak, és mégis megtörténik a dolog. :)
2019. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Ohh, de még mennyit, egyedül és közösen is a barátnőimmel. Fiatal 15 éves yaoi fan voltam. Azzal keltem és azzal feküdtem, tényleg nagyon durván nyomtuk annó. Szerencsére kinőttem már belőle.
2019. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!