Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatal meleg srásokat akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal meleg srásokat akik az idősebb pasikat szeretik miért az a korosztály és nehéz normális 40+os pasit találni?

Figyelt kérdés
Ti hány évesek vagytok,milyen korú pasikat kedveltek.nem csak a 16 20 évesekre gondolok.
2019. jún. 16. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt nehéz, viszont sajnos én csak “szextárgy” vagyok neki én viszont szeretem őt

Én 21 ő 39

2019. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

18-50-es pasikat kesvelem. 23 éves vagyok uni/passzív.

Viszonylag vegyes a "felhozatal". Sajnos nehéz belőni,hogy feltétlenül egy 40+-os férfit keresek-e. Ezért inkább azt mondom el,hogy én hogyan jártam velük.

A többség akikkel voltam 40es,jók voltak az ágyban. Figyeltek rám. Mikor,hogyan jó. Ellenben vannak olyanok akik kedvesnek látszanak,figyelmesnek. Majd teljesen mást nyújtanak amit ígérnek. Ismerkedés szempontjából rengeteg 40es pasit találni. A többségük feleség/pár mellett csak szexet akar. De ilyen téren szerintem vegyesek a 20on évesekkel.

2019. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És mi negyvenesek, miért nem találunk értelmes és normális passzív fiatalabbakat ?

Csak nyegle, bunkó, pénzre menő, ápolatlan, fél várost megkóstolt emberkék szaladgálnak mindenhol.

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket ....


Nem garancia persze a kor arra, hogy értelmes, vagy normális legyen, de sajnos a fiatalok nagy általában nagyon neveletlenek, nemcsak a melegek. De ők még rá is tesznek, ha kell, ha nem.

És ne hidd, hogy én egy lerobbant negyvenes vagyok és azért írom, mert savanyú a szőlő.


49F

2019. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3#! Nagyon igaz! Hasonló korúként ugyanígy érzem. Nem, nem vagyok rossz pasi sem. Kocsim is van, igaz nem full extrás BMW, mint ahigy sok kisgyerek szeretné. Állásom, házam is van. De hát valami többre vágyna a másik, miközben azon kívül, hogy valahogy kinéz, de fejben üres és sötét, na meg persze ugye fiatal... El sem jutok oda, hogy ismerkedjünk, mert vagy megrettenek az első pár mondat után, amit néha alig értek, vagy neki marha magasan van a léc. Így nyugodtan meg is öregedhet magában felőlem nagy részük!
2019. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem, hogy afiatalok zömében hiányzik a szavahihetőség, igérgetnek, aztán a legtöbb esetben nem tartják szavukat... Persze, tisztelet a kivételeknek!
2019. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én 17 vagyok, a 30-55 ig terjedő korosztályt szeretem a legjobban. Szeretem ha partmerem tapasztalt és ez által van egy dominanciája felettem. Ez nagyon izgat. Párkapcsolatot is el tudnék képzelni ilyen korú férfival.
2019. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem nem nehéz 40+-os pasit találni! Az, hogy normális-e 50-50%. Akkor derül ki, mikor megismered. Ezért nem kell odaadni magad rögtön. Hogy miért az idősebb korosztály vonz? Tapasztaltabbak, jobban figyelnek az emberre, érzelmesebbek, udvariasabbak.


Kedves #3 és #4!

Fiatalok között is vannak normálisak, nem kell általánosítani. Én is elmondhatnám, hogy a legtöbb 40+-os minden fiatalra rámegy, nem válogat, tök mindegy nekik csak minél fiatalabb legyen.


20-as évei végén járó ffi.

2020. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!