Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek országos szinten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek országos szinten a következő 20-30 évben várható e szignifikáns változás a melegek megítélését illetően?

Figyelt kérdés
Itt főként pozitív változásra gondolok,de ha valaki máshogy látja a dolgot nyugodtan adjon hangot a véleményének.

2019. jún. 17. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom; a pozitív társadalmi változásokat általában gazdasági, egészségügyi és oktatási fejlődés előzi meg, ez pedig nálunk nincs kilátásban.


Minél szánalmasabb egy ország, és az országban élők sorsa, annál nagyobb igény van arra, hogy legyen kin kiélni a frusztrációt.

2019. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden az oktatástól függ. A mai fiatalok lesznek a jövő, azt fogják 20-30 év múlva tolerálni, amit MOST tanulnak. Szóval inkább rosszabb helyzetre számítok, amíg nem történik ebben az országban gyökeres változás a fejekben
2019. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... Nálam magyarközpontúbb meleget keresve se találsz szerintem. De annyira brutálisan rossz itt a helyzet európai szinten, hogy már nekem is egyre gyakrabban fordul meg a fejemben, hogy elhagyjam az országot, amíg lehetséges, mert én nem akarok úgy élni, hogy veszélyben érezzem magam. Addig, míg az állítólagos méltóságnak és tekintélynek örvendő Országgyűlésben olyat merészel kiejteni a száján egy országgyűlési képviselő, hogy "szexuális aberráltság", amitől óvni kell a gyerekeket, addig nem lesz javulás. Tök fura, hogy az éhezéstől nem óvja őket senki, meg a családon belüli erőszaktól sem, de nehogy meglásson egy meleg párt... Fúúú... :D

Na mindegy, ez csak a propaganda része, hogy eltereljék a figyelmet a valódi gondokról. De a hatása attól még megvan.

Szerintem 20-30 éven belül lényeges változás nem lesz, hacsaknem óriási vérfrissítés lesz a jelenlegi politikai elitben.

2019. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Addigra mindenki meghal...
2019. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Az előttem lévőkkel ellentétben én valamivel pozitívabbnak látom a jövőt. Az internet és a filmekben egyre gyakrabban megjelenő reprezentáció által egyre hétköznapibb látvánnyá válik, ha két azonos nemű él együtt, és az elfogadottság is ezáltal nőni fog. Szerintem az utóbbi 10-15 évben is valamivel javult a helyzet. Lehet, hogy a politikai kultúra nálunk lényegében nem létezik, de hiszem, hogy a társadalmi fejlődést a gyűlöletbeszéd max. lassítani tudja, de megállítani nem.
2019. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Talán Indiában. Ha Putyin megdől, a FÁÁ államaiban si
2019. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!