Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti szeretitek a pisit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek a pisit?

Figyelt kérdés
En imadom, ha a partnereim a szamba hugyoznak, kiveve a reggeli nagyon eros pisi izet nem szeretem. Azt nem is szoktam meginni, de jol eso erzes a reggeli zuhany elott az eros pisivel arcot mosni.

2019. jún. 18. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Fantáziálgattam már erről...
2019. jún. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2019. jún. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem
2019. jún. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Vannak gondok. Már vártam egy hasonló kérdést ....
2019. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Beteges
2019. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Már miért lenne beteges? Csak azért mert neked nem jön be?

2019. jún. 18. 11:56
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Még nem volt benne részem, de nagyon vágyom rá :))
2019. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretem ;)
2019. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
A hajamat mossa le a barátom. Tíz percig rajta hagyni, leöblíteni, utánna jöhet a sampon. Azota nem korpás a fejbőröm. Orálozás elött egy pár cseppet belenyom a számba, utánna sokkal édesebb az ondo ize.
2019. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Igen, szeretem.

Mi akik élvezzük a pisilést és az ezzel élvezkedést, tudjuk, hogy mennyire őrült izgató és finom. Az egésznek van biológiai és élvezeti vonzata is.

Akit érdekel szivesen kivesézem mindkettőt.

AKik pedig most fujoznak, kivánom, keveredjenek egyszer, akár véletlenül, orgazmusközeli állapotukban pisiléses helyzetbe azzal, akit őrülten szeretnek.

Én mondjuk sokszor megcsináltam zuhany alatt lánnyal, hogy háttal állt nekem, persze a farkam már régen állt, magamhoz szoritottam, az álló farkam a popsija közé simult és elkezdtem pisilni. Ő nem tudta mit érez, de tolta magát még közelebb az érzéstől. Majd kicsit előrehajoltattam és a makkot elől összeszoritva alőször vékony erős sugárban végig a hátára pisilem, majd a puncijára, még erősebb sugárban a csiklójját céloztam meg :-). Eddig egy sem mondta, hogy fúúúúj, de szemét vagy :-), csak elkezdte élvezni és ennyi.

2019. jún. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!