Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert van sokkal kevesebb aktív?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van sokkal kevesebb aktív?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha már valaki férfival akarja csinálni, akkor nem ugyanazt akarja csinálni, mint amit egy nővel is tudna.


És most nem hülyéskedek. Nekem ezt több srác is mondta, amikor kérdeztem tőlük, hogy mi a jó a passzív részben. Én orálban szeretem oda-vissza (tehát szopok is), de el nem tudnám képzelni, hogy a fenekemhez szexuálisan közelítsen valaki. Viszont érdekelt mindig is, hogy hogy látják azok akik meg igen, ezért ezt sokszor megkérdeztem már és többször ezt a választ kaptam.


25/F, aktív biszex

2019. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biztos benne hogy kevesebben vagyunk!szerintem inkább az igények tizedelik meg őket.(pl kor,esetleges fétisek,stb)!!!!
2019. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek #2-vel.

Szerintem is szimplán teljesen más igények vannak, de nagyjából ugyanannyian vannak, mint passzívok.

18/passzív

2019. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem hogy akik uninak mondják magukat, közülük is többen szeretnek kapni, mint adni.
2019. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom így. Inkább azt látom, hogy az aktívak rugalmasabbak. A passzívak ugyanis nagyon válogatnak. Olyanok mintha nők lennének. Csal rosszabbak, mert tudják, hogy szexet akarnak, de mégis megjátszák magukat.
2019. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aktivkent nekem is az a tapasztalatom, hogy tobb a passziv. Egy passziv meg mindig konnyebben megy bele abba, hogy aktiv legyen, mint egy aktiv, teljesen odzkodik attol, hogy megdugjak. En is ilyen vagyok. Probaltam mar, kb 10 mp-ig ment, es nem is a fajdalom miatt, inkabb nagyon kellemetlen es kenyelmetlen volt. Oralban en is uni vagyok, de az mas.


Ismerkedesnel az a tapasztalatom, hogy 10-bol 8 srac passziv, vagy legalabbis uni. De full aktivbol sokkal kevesebb van.

2019. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!