Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyesek miért találják ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért találják ki, hogy nemierőszak áldozatai?

Figyelt kérdés
Meleg "topicban" volt a héten 2 ilyen is. Mivel engem ért ilyesmi rájuk írtam, de a válaszokból kiderült, hogy kamu. Miért találnak ki ilyet?
2019. jún. 19. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem kell kitalálni. Annyi aberrált van a világban, hogy fogalmad sincs róla! Tapasztalatból mondom.
2019. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy az egyik én voltam, és nem válaszoltam. Nagyon ritkán szoktam válaszolni privátokra, akkor is csak pár sort, mert egyre gyakrabban tapasztalom azt, hogy ha én normálisan válaszolok, akkor iszonyat tapló, lekezelő válaszok érkeznek. És erre úgy érzem, hogy nincs szükségem. Tisztában vagyok vele, hogy ez sportszerűtlen azokkal szemben, akik tényleg érdeklődnek irántam vagy aziránt, amit írtam; gondolkodom is áthidaló megoldáson.


A kérdésedre pedig a válasz: vagy nagyon unatkoznak vagy ezzel kompenzálnak. Ha van egy lehetőség, hogy névtelenül kitaláljak valami badarságot, és ezzel igazoljam a saját gyarlóságom, az csábító tud lenni, ha nem fogadom el a gyarlóságomat. Ezt tapasztalatból is tudom, hogy mondjuk mikor itt Gyakorin kezdtem a "pályafutásomat", akkor én is csináltam ilyet, csak nem nemi erőszakkal. Azt inkább eltemettem jóóó mélyre. Mert könnyebbnek látszott jó mélyre eltemetni, mint beszélni róla.

Ezt úgy kell elképzelni, hogy mondjuk én nagyon gyáván viselkedtem aznap, és ahhoz is gyáva volta, hogy legalább kimondjam. És akkor tök jó érzés volt számomra kitalálni egy sztorit, ami igazolja, hogy miért voltam aznap gyáva. Tehát még az elfojtást is elfojtottam, jó mi? :DDD

18/p

2019. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy jó kérdés...persze ha velük történne meg már nem lenne ilyen nagy a szájuk, hogy még részletezzék is

Én sem mondom el ország világnak, mert ez az egész megalázó és szerintem senki sem szeret róla beszélni..Azt meg amúgy külön imádom amikor azzal jönnek az emberek, hogy menj el a rendőrségre...(ez nem a kérdéshez kapcsolódik, de muszáj volt leírnom)

2019. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a témában ha rám írnak inkább már vissza se írok, mert volt nem egyszer hogy kamusok vagy olyan barmok írták akik erre élvezkednek...
2019. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as

"Azt meg amúgy külön imádom amikor azzal jönnek az emberek, hogy menj el a rendőrségre..."

Ezt, hogy érted?

2019. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5.

Úgy, hogy 15 évesen senkinek sincs kedve elmenni a rendőrségre aztán bíróságról bíróságra járkálni

2019. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!