Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, a BDSMben izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, a BDSMben izgat titeket valami?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Cum controll izgatna vidik alapján.
2019. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Én meg amúgy nagyon szívesen csinálnék cum controllt. ;P 20/f
2019. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Minden, ahol korlátozva vagyok.

Például pórázra kötve tart a dom, hátra bilincselt kezekkel szájba d*g, satöbbi.

Ergo minden, ahol az Uralmát tudatosítja mind a testemen, mind a lelkemen.

2019. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy szolga aki fiatal, vèkony ès nyitott!
2019. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Egy fiatal szophatna engem is 1 órát. Egynek se megy. F27
2019. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Kell angol hozzá, de így egyszerűbb (a [pont] részt pesze írd át pontra), ha nem tudod valamire hogy mit jelent akkor a "more info"-ra vagy a "BDSM Info & Archetypes" nyomj és ott van hosszabban. Nyugaton használják ezt nagyon főkép a németek.


bdsmtest[pont]org/r/JyrR78RS

2019. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Eddig nem igazán érdekelt az egész de valahogy az itteni gyakori BDSM kérdések hatására kezd megjönni a kedvem az egészhez.

Volna kedvem egy "kellemes", hosszan tartó éjszakát szerezni mind a szuboknak mind a domoknak mindenféle safe word nélkül. Csak nem egészen úgy ahogy elképzelik. A szuboknak azért, hogy egy életre elmenjen a kedvük ettől a baromságtól a domoknak meg azért, hogy ezután ha egy másik emberhez nyúlnak eszükbe jusson, hogy mit (kellene) éreznie annak hatására amit csinálnak vele. (bár egy szociopatának nincsenek érzései így empátiát tőle hiába vár az ember)

2019. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Engem a cum control izgat, hogy én csináljam valakinek.

Aztán a sub oldalról hogy le vagyok fogva, ki vagyok/meg vagyok kötözve, de nem olyan durván, annyira nem akarok fájdalmát átélni.

2019. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy nem elmebeteg és nem nárcisztikus domináns srác izgatna, de maradnak a hülyeségek.
2019. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Engem az izgat ha teljes mértékben alá vagyok rendelve a páromnak, kikötözve és úgy izgat.

19.f.

2019. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!