Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok szerintetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok szerintetek a fétisek beteges dolgok, vagy egy bizonyos határig normálisak, mennyire játszik nálatok szerepet a szexben?

Figyelt kérdés
Milyen fétis ,hány évesen?
2019. jún. 16. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ hogy egymás kapcsolatába mi fér bele. Ha nektek jó az úgy ahogy van akkor senkit nem érdekel hogy kinek mi beteges. :)
2019. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekem fat fétisem van. (kövérség fétis)

Szerintem nem betegesebb mint bármelyik más fétis.

Szexben nagyon sokat tud számítani 😜.


28 f

2019. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha a partner nincs benne, megvagyok nélküle. De ha benne van, elég jelentős szerepet játszik. Am szeretem, ha dominálnak rajtam, a lábfétist, és érdekel a ws is (17 éves vok)
2019. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az a baj a fétisekkel, hogy iszonyat nagy képzavar alakult ki a téma körül.

Egyrészt sokan összekeverik a fetisizmust és a preferenciát, ízlést. Mind a kettő vonzalmat jelent de míg a preferencia annyit jelent, hogy valami tetszik addig a fetisizmus azt jelenti, hogy az adott dolog szexuális vágyat kelt az illetőben. Pl ha tetszik a fecske alsó a pasikon az preferencia. Ha meglátsz egy fecske alsót akár magába pasi nélkül a földön és megmoccan a pöcörőd az fétis.

A másik, hogy a fetisizmus egy nagyon intenzív vonzalom. A fétises személy a fétis tárgyát keresi mindenhol, az tölti ki a gondolatit, hogy a fétisét minél jobban kiélhesse. Úgymond elköteleződik a fétise tárgya iránt. Innentől kezdve kicsit visszatetsző mikor valaki hosszan sorolja a fétiseit. Hogy lehet ilyen vonzalmat érezni egyszerre több tárgy/cselekvés/testrész iránt. Ez nekem valahogy nem jön át. Hisz már kettő is kizárja egymást. De mindegy. Nincs ezzel az egésszel nekem különösebb problémám. Azt leszámítva, hogy az illető ismerje és tudja hol a határ. Jó tudni ugyanis, hogy bár manapság nagyon "menő" dolog fétisekkel pózolni azért az orvostudomány még mindig mentális és viselkedészavarként tartja számon és a súlyos eseteket kezeli.

2019. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 21:49-es válaszoló leírta amit én is szerettem volna és ami engem is nagyon zavar hogy ma már mindenki mindent fétisnek hív!
2019. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Apukáim, mi az a fétis? Ugyanazt a szexuális izgalmat kiváltó őrület, mint a sztenderd szexualitás, csak ez esetben nem valamelyik nemiszerv (csôcs/pôcs) látványa és használata váltja ki, hanem bármely más testtáj, esetleg kiegészítő tárgy, ruhadarab, egyéb társas szituáció... Ki mondhatja meg, és milyen alapon, hogy aki pôcsre gerjed az normális, aki lábra az aberrált? Aki phaszt szop az normális, aki köldököt nyal az degenerált?


Elég volt ebből!


Akkor most mondok valamit, sokaknak nem fog tetszeni: Egy idecsöppent marslakó vagy egy aszexuális ember szemszögéből (aki reálisan látja kívülről az egészet, anélkül, hogy elborítaná az agyát a lila köd) nem tudsz olyan aberrált fétist mondani, ami a normálisnak kikiáltott бaszásalapú szexualitást gusztustalanságában és abszurdságában felülmúlná, leírom, számukra mihez hasonlít:


"Lemész a vízóraaknába, felhozol egy vastag, izmosabb meztelencsigát, jól megfacsarod, hadd nedvezzen, aztán dugasd valakivel a lukadba (kinek milyen adatott) meg orrodba, szádba, és közben habzó szájjal lihegjél, és vigyorogjál, mint elmeháborodott a gumiszobában, hogy neked most milyen jó dolgod van."


Na így néz ki a normál szexualitás "kívülről" nézve. Ember nem mond olyan aberrált fétist - a szarevést is beleértve - ami ezt felülmúlná.


Amúgy meg minden fétis, a pôcs, pîna is ugyanúgy fétis, csak a többségi fétis szereti magát normálisnak kikiálltani. Pont a homoszexuálisoktól (akik húsz éve még maguk is féregnek számítottak a "normális" többség szemében) nem várná az ember, hogy mások szexuális vágyait, fétiseit értékelgessék, hogy mi normális, meg mi nem normális...

2019. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Na mindenki a kérdést fikázza. Nekem nem fontos de izgat ha van módom kiélni.
2019. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Imádom a szolga-gazda játékot! De emiatt nem tartom betegesnek magam. Nem ez az èletem! Csak izgat!
2019. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!