Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Tapolcai Batsányi János...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tapolcai Batsányi János gimnáziumban vannak melegek?

Figyelt kérdés
Gimnázium, meleg, Tapolca
2019. jún. 20. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Napsütés, Buli, Fanta...
2019. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Család, kötelesség, becsület.
2019. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hestegek, szveg, 2k19biatch
2019. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kb 18 éve tuti volt egy 😄
2019. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Melegek ott nincsenek, maximum biszexek :D
2019. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Biztos le leszek pontozva a "kioktató stílusomért". Egyébként tényleg nem veszekedni akarok, de számítok arra, hogy egyeseket még így is kiakasztok.


Én azt nem értem, miért gondolják egyesek, hogy lennének olyan iskolák ahol vannak, és lennének más iskolák is ahol egy árva meleg diák sincs.

Nincs olyan, hogy a melegek valahogy ki tudnák deríteni, hogy melyik suliba jár a többi meleg, hogy aztán ők is odairassák magukat diáknak. Eleve nem is csinálnak olyan felméréseket, hogy ki meleg, így még csak statisztikát sem találhatunk erről. És mi is hiába vagyunk melegek, nem tudhatjuk melyik suliban mennyi meleg van. Amikor iskolát választunk senki nem tudja hol mennyien vannak.

Csak annyit tudok mondani, mint minden más ilyen kérdésnél. Melegek mindenhol vannak, egy iskola neve, helye nem befolyásolja azt, hogy vannak-e meleg diákok vagy sem. Az iskolák nem válogatnak.

Ha úgy néz ki, hogy senki sem meleg, az azért van, mert titkolják.

Szeretném, ha ezt nem kell többé megmondani, bár arra számítok, hogy továbbra is lesznek olyanok akik ilyeneket kérdeznek.

2019. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 nyugi, ne vedd ilyen véresen komolyan. :) Szerintem a kérdező is tisztában van azzal amit leírtál. Szerintem csak azért írta ki a kérdést, mert itt anonim módon megtehette, és azt remélte, hogy talán talál valakit aki történetesen ebbe az iskolába (fog) jár(ni) és így anonim módon vállalja is. Szerintem ő csak abban reménykedett, hogy itt talál egy másik meleg srácot akivel barátkozhat ha már egy suliba járnak. Mégiscsak jobb ötlet, mint az iskolarádióban meghirdettetni :) Szerintem ez teljesen érthető.
2019. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7es igen pont ebben reménykedtem :D

A kulcsszavakat meg sikerült rossz helyre írnom

2019. jún. 20. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszoló vagyok


Valóban... eszembe juthatott volna ez.

Viszont az ilyen kérdéseknek mindig azt a benyomást sikerül bennem felkelteni, hogy a kérdező vagy iskolaválasztás előtt áll vagy már benne van egy iskolában és abban hisz, hogy tényleg két fajta suli van: ahol vannak és ahol nincsenek melegek.

Nyilván nekem kellett volna okosabbnak lennem és jól értelmeznem mit is akar ezzel a kérdéssel, de semmit nem tudok a kérdezőről, így akár feltételezhettem (ismétlem: feltételezhettem) hogy nagyon fiatal és szeretné tudni, van-e ott legalább egy meleg diák, vagy nincs egyáltalán.

Emellett az miatt is értettem félre, mert a kérdés úgy van megírva, hogy akár csak igennel vagy nemmel is megválaszolható. Ez megengedi a "nem"-választ is, ami azt jelentené hogy bizony egy sincs ott, mint ahogy fentebb egyesek éltek ezzel a lehetséges válasszal is. Pedig minden józan eszű tudja, hogy a válasz "igen". Jobb lett volna úgy kiírni mondjuk, hogy "Melegek! Közületek van-e olyan aki ebbe a suliban jár?", de jól van, legyen, legyen ez az én hibám, hogy idióta voltam.

Már késő, nem tudom visszavonni az előző válaszom, meg is kaptam a büntetést a lepontozóktól. Biztos nagyon dühösek rám. Már csak egy olyan választól is megsértődnek amit valóban minden bántó szándék nélkül írtam. Mindegy legyek én a bűnös.

Biztos adnának még piros kezet nekem.

2019. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6os nekem tetszett a te válaszod is, zöld kezet nyomtam nem tudom hogy ki pontozott le
2019. jún. 21. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!