Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti megtennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki szerintem simán engedné hogy leszopjam, és én szeretném is megtenni. Én meleg vagyok (vagy biszex, majd eldől), neki ezt konkrétan nem mondtam, de elég erős utalásokat tettem rá és szerintem vette is az adást. Ő is sokszor mond vagy tesz félreérthető dolgokat, viszont van hogy full heteróként viselkedik, ebből nekem az jön le hogy biszex, vagy meleg akinek nehezen megy elfogadni önagát. Mindenesetre az akcióban szerintem benne lenne, viszonozni valószínűleg nem akarná, de engem nem zavarna, arra annyira nem is vágyom. Viszont félek, hogy ha elélvezne, hirtelen elundorodna az egésztől, jönne a szégyenérzet és esetleg elkezdene kerülni vagy úgytennénk mintha mi sem történt volna és nem lenne ismétlés (pedig én nem csak egyszer szeretném).

Szerintetek mit kéne tennem? Ha előre megbeszélnénk a dolgokat lehet megijedne és nem menne bele, spontaneitással könnyebb előhozni a meleg oldalát.



2019. jún. 20. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, bár én lány vagyok, és heteró, de szerintem semmit sem vesztesz vele. Szerintem ha egyszer szeretné, utána többször is elő fog fordulni. ;) én megtenném.
2019. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tedd meg! Ha lenne ilyen baratom, mar reg megtettem volna! 21F
2019. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteszed akkor meg fog változni a barátságotok, és mivel szexuális irányba megy el, nem feltétlen lesz utána olyan minden, mint előtte.

Ha ez megnyugtat, az emberi kapcsolatok amúgyis kiszámíthatatlanul változnak, a haverok jönnek mennek.

2019. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne tedd meg. Hacsak ő nem kezdeményez, vagy ertelmesen át nem beszélitek. Többet ér egy barátság.
2019. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár lenne valaki aki ad utalást.

Szerintem kezdeményez.

2019. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem bátyám kényszeritett hetekig h szopja, durva volt és megkedveltem mer ő is szopott engem csak az fájt h közbe fenn volt 3 4 újja,13 voltam most 16 máig csináljuk néha most is erőszakos a tesóm, beteg vágyai vannsk.
2019. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ő is sokszor mond vagy tesz félreérthető dolgokat, viszont van hogy full heteroként viselkedik..."

Mert a nem homofob vagy nyitottabb gondolkodásu srácok szoktak homohumorizalni. Azaz meleg-dolgokat mondank tesznek.

jellemző az análsex imitálás, a masik becézese.


Erre ne alapozz.


Spontán piával probálkozz. A pia oldja gátlásokat,de vigyázz ha sok akkor a farok merevségét is oldja,vagy csak simán nem megyel.

(Tapasztalat)

Szoval 2esben,pia,beszélgetés a melegségről,és laza probàlkozás. Ne a szopással indits. Simi,csók. Ha heteró akkor valszeg itt le offol. Ha kiványcsi vagy bi esetleg meleg akkor is lehet hogy megallit... mert félemetesen új neki a szitu,nemntudja mitévő legyen. Akkor nyugtasdmeg. Legyél vele gyengéd. Mond neki,hogy nem vágysz viszonzásra akkor könyebben enged. (Ez is tapasztalat) ha engedi akkor csináld.

És maradj vele egy darabig. Ha utána lelépsz az csak ront a kesőbbi dolgokon. Lesz bűntudat a részéről.

Ezért maradj akkor belésujkolhatod,hogy teljesen oké amit csináltatok.


Aztán írdmeg hogy milett.

2019. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!