Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Népligetben lehet meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Népligetben lehet meleg srácokat találni szexre?

Figyelt kérdés
Nem veszélyes ott mászkálni? Egy ismerősöm momdta hogy ő 500 Ft visz és annyiért már lehet olyat találni akivel lehet szexelni. De szerintem az valami igénytelen lehet.
2019. jún. 21. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az!500 ft ért???egy kenyér ára!szerinted?
2019. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálsz máshol keresni?
2019. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kőbányán ingyen is leszopnak! Csak aludj el egy padon.
2019. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Max alja beteg cigók...sose voltam tehát csak gomdolom
2019. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Én egy ezresét szoptam egy jó srácot, 2000-ért megrakott volna egy olyan cigány srác, akiről mindig is álmodoztam. És ezek nem a legalja srácok voltak.

Akit leszoptam szerintem hajléktalan volt, de viszonylag rendezett volt, de annyira fiús volt (amit melegek között nehezen találok), hogy nem tudtam ellenállni. A cigány srác meg igazi csóró borsodi volt, de vele nem lett végül semmi.

Nem követendő példa ez, de lehet jó srácokat is találni, nekem ez jobban tetszik, több benne az izgalom hogy szabadban vagyunk, mint ha mondjuk lemennék egy szaunába.

Egyébként meg ha a sok otthonülő meleg nem Grinderen meg Romeón űzné az unalmát, hanem kimennének a ligetbe, akkor egész jó cruising hely lenne, de így tény, hogy szinte csak a legalja jár ki. :(

2019. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!