Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez már túl nagy kérés ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már túl nagy kérés ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Fent vagyok pár meleg társkeresőn, 18-20 év körüli vékony passzív sráccal ismerkednék. Volt, hogy rám írtak. Válaszoltam nekik rendesen, és arra kértem őket, hogy mutassanak egy ilyen fotót magukról: [link]

Na ekkor vége is lett az isminek...


2019. jún. 23. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak túl furának találták
2019. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felőlem mutathatnak teljes arcos képet is. :)
2019. jún. 23. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy kérés, akár teljes arcképet is kérhettél volna.
2019. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem adok ki arcot senkinek :(
2019. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az arcod alsó felét sem?
2019. jún. 23. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
En inkabb leszopnalak, de izles kerdese xD
2019. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: mutatsz egy olyan képet magadról? ;)
2019. jún. 23. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Arcot én sem küldök senkinek sem, mondjuk farok képet sem, mert az nincs.

Beszélgetek, azt ha ez alapján szimpatikusak vagyunk egymásnak, megbeszélünk egy találkozót, mondjuk elhívom kévzni.

A kép úgy sem ugyanazt fogja mutatni, mint egy személyes találkozás, az ember mindig előnyös képet küld magáról, másrészt úgy is személyesen dől el minden.

Harmadrészt meg, nem vagyok nyíltan meleg, így kikerülöm a kamusokat, akik az én képeimet küldözgetnék tovább és lehet pont ez egy ismerős postaládájában landolna.

Ja meg max 1 hétig levelezgetek, beszélgetek, ha ez idő alatt nem veszi arra a fáradtságot, hogy "ráérjen" találkozni, akkor hagyom az egészet. Elegem van az ígérgetőkből, főleg azokból akik éjjel nappal fenn vannak, viszont nem érnek rá találkozni.

2019. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!