Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ismerkedéskor mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedéskor mennyire befolyásol az, ha egy férfinak nincs olyan státuszú munkája, mint nektek és kevesebbet keres nálatok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

:D Örülnek neki, hiszen köztudott hogy a nőknek csak a férfi belső értékei fontosak. Na jó, meg mellé legyen ápolt. Jó humorú. Tudjon érdekes programokat tervezni. Esetleg iskolázott és művelt is legyen. Céltudatos. Modern. Világot látott rosszfiús. Stílusos. Markáns arc, kisportolt test. Árassza a tesztoszteront a kémia miatt. Olyan legyen, hogy a párja igazi nőnek érezze magát mellette. Ház, autó, egzisztencia.


Hát lányok, ahogy szétnézek, a férfiak 80%-át jól átveritek, mert a többség még csak köszönő viszonyban sincs ezekkel a tulajdonságokkal, nem hogy egyszerre meglegyen mind. Aztán akkor ez hogy van?

2018. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy a korosztàly sem.

Mert ugye vannak fiúk, vannak lànyok.

Vannak férfiak, és vannak nők.

Egy 30-as nő biztos nem a fiúk között fog párt keresni, hanem a férfiak között nézelődik.

2018. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt nem a fizetés határozza meg, hogy ki férfi és ki nő már, sokkalta inkább a felelősség tudat, komprumisszum készség és a világhoz való hozzállástól nől fel az ember.
2018. nov. 17. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem központi kérdés, mivelhogy a jelen állapot nem tart örökké. Ha viszont nincs ambíciója az már nagyobb baj.
2018. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát attól függ. 25 évesen még abban a korban vagyok, hogy ha a pasinak nincs olyan munkája, mint nekem, az még nem feltétlenül jelent semmit, mert simán lehet, hogy még egyetemre jár/most fejezte be, így nem "teljes értékű alkalmazott", vagy még nem is a szakmájában dolgozik. Én ugye az alapképzés után abbahagytam a tanulmányaim és már két éve dolgozom, így ebből a szempontból nyilván előrébb vagyok azzal a mondjuk 26-27 éves doktorandusszal szemben, aki egyelőre az egyetemen tart előadásokat és részmunkaidőben dolgozik a mekiben. Ilyen esetben biztos, hogy nem befolyásolna negatív irányba.

Ám az biztos, hogy zavarna, ha nincs terve a továbbiakra, nem akar többet, jobbat, netalán ha már réges régen befejezte a tanulmányait és még mindig ugyanott tart, mint én diákmelóval, csak mert úgy kényelmes és "boldogságot nem lehet pénzért megvenni", akkor az már zavarna. Az egy dolog, hogy fiatal vagyok és még én is a pályám/pénzkeresésem elején, de előre gondolkodom, nem csak alkalmi partnert keresek, hanem társat az életre, és ha még csak a lehetősége sincs meg, hogy ez működjön- amibe sajnos az anyagiak is beletartoznak-, akkor az elvágja a további ismerkedést.

2018. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Nekem van egy nyugodt közeli munkám és elég jól megélek belőle és nem érzem szükségességét, hogy feljebb törjek, úgy vagyok vele, hogy becsülettel dolgozom és, ha lesz lehetőség akkor más pozícióba kerülök. Én utálom a hierarchiát elég erősen baloldali vagyok és én abba hiszek, hogy széles középosztályt kéne megteremteni, ahelyett, hogy versengjenek az emberek.

Csak azért kérdezem, mert ismerkedek egy ilyen csajjal, aki előrébb van munkában, mint én többet is keres, de ez engem nem zavar, mert mint mondtam utálom a hierarchiát és a szeretetet, együtt eltöltött kellemes időket sokkal többre értékelem, minthogy ki hol tart az életben. Az emberi értéket nem a munka határozza meg. Van erről egy jó cikk neten.


[link]

2018. nov. 17. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Amikor még "lány" korban voltam, ismerkedtem össze az exemmel. Többet kerestem mindig, mint ő. 6,5 évig voltunk együtt. Nem emiatt szakítottunk, nekem a pénz mindig másodlagos dolog, ha minden más passzol.
2018. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mennyivel kevesebb az a kevesebb, ha el kell tartani, akkor nyilván nem jó pont, ha megél, akkor meg nem érdekel.
2018. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!