Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a kinsey-skálán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kinsey-skálán hol állok ez alapján?

Figyelt kérdés
Mindig lányokkal jártam, szexeltem. Nem tudom, hogy mennyire vagyok meleg,biszex mert csak egy fiúval voltam. Ő kezdeményezett, magamtól sohasem kezdenék fiúkkal. Mégis amikor orálisan csinálta, annyira élveztem, mint soha egyetlen lánnyal sem. Amikor megláttam rendesen szerelmesnek éreztem magam. Következő alkalommal, amikor megcsókolt eltoltam magamtól, de nem bírtam és a csókot is élveztem, és rájöttem,hogy szeretek fiúval szexelni. Ez a fiú szerelmes belém, én nem tudom magamról mennyire lehetek meleg.
2019. jún. 24. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
2: elsosorban heteroszexuális, de tobb mint alkalmi homoszexualis
2019. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél magadnak mindenképp skatulyát választani? :D


Az biztos, hogy ez nem homo, hanem bi, persze ha a lányokkal valóban saját kedvből, nem pedig társadalmi elvárásból voltál együtt.

2019. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért lenne jó tudnom mert nem szeretném ezt a fiút átvágni, mert szerelmes belém. Mert ha pl. 2-es vagyok akkor úgysem bírom vele sokáig, mivel inkább heteró vagyok. Ezért kellene segítség.
2019. jún. 24. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Senki nem tudja előre, mi lesz.


Nekem is volt már olyan, hogy "beleszerettem" (a kémia. pár nap alatt nem ismerhetsz senkit, ez csak illúzió) valakibe, aztán 3 nap múlva már másképp láttam (kb 18 voltam). Most akkor én átvágtam, ha 3 nappal előtte teljesen komolyan gondoltam? :D


Vagy te jövőbe látsz?

2019. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam így járni ha valakit szeretek akkor szeretem. Ezért lenne jó tudnom hol állok, mert ha inkább heteró vagyok akkor megbántom, mert nem sokáig fogom mellette bírni. Ez a fiú szeret engem, összetörne ha összejönnék vele és otthagynám egy lányért. Nem lehet játszani mások érzéseivel, főleg az övével nem amikor sokat szenvedett a melegsége miatt.
2019. jún. 24. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te minimum 3-as vagy ha heteró irányban lennél, nővel jobban élvezted volna.
2019. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!